Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek érdemes megvenni?

Szerintetek érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

5-6 éve lovagolok,eddig egy lovam volt/van (még mindig megvan),ő egy haflingi kanca 15 éves.Nagyon összeszoktunk,de kezd öregedni.Eladni persze nem akarom,lovagolok rajta rendszeresen,de nem akarom túlterhelni az ugrás mániámmal.

Kinéztem magamnak egy lovat,Délceget.Szerintetek érdemes megvenni díjlovaglásra és/vagy díjugratásra?

Link: [link]


2011. okt. 23. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Hát, a képek és a leírás alapján nem nagyon van a paciban kivetnivaló, és tényleg olcsó. Menj el megnézni egy állatorvossal, próbáld ki, meg minden amit az előző pacivételnél is csináltál, és annak függvényében ha mindenben megfelelőnek találod, akár meg is lehet vásárolni :-)
2011. okt. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem az ára az egész jó. És megnéztem a képeket még azért tudsz vele ugratni, mert ő annyira még nem öreg. Szóval én a helyedbe megvenném, de attól függ, ha az előző lovadat megtartod össze szoknak-e.
2011. okt. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen
2011. okt. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
díjlovaglásra csak alsó kategoriákba lenne alkalmas,látszik,hogy nem kimondottan látványos a mozgása ára megfelelö,a kora is rendben van alap lonak lehet ,hogy megéri de élöben is meg kell nézni.
2011. okt. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha hobby célra szeretnéd, pl gyerekversenyekre, akkor jó lehet, persze próbáld ki, stb... Viszont ha vizsga, nagyverseny, B-A kategória, akkor szerintem nem ő lesz a megfelelő... Amúgy aranyos pacinak tűnik, én megvenném a helyedben, ha minden oké vele.:)
2011. okt. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én is úgy gondoltam,hogy hobby lovaglásra,vagy egy kis házi versenyekre jó lesz.

Első válaszoló! A mostani (első) lovamon tanultam lovagolni,szóval azzal könnyű dolgom volt (csak később vettük meg) ;)

2011. okt. 24. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!