Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen istállóban tartjátok a...

Milyen istállóban tartjátok a lovatok? És miért jó az?

Figyelt kérdés
angolbox, boxos istálló, kancaistálló, futóistálló, állós (megkötve)
2011. okt. 24. 01:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%

az "állós (megkötve)" tilos Magyarországon

az enyémek boxosban vannak, patkolt arabok, ez a legjobb nekik

2011. okt. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért is olyan rossz az állós istálló? Nem tudom, azért kérdem mint lelkes amatőr
2011. okt. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mert a ló feje ki van kötve, pl. nem tud lefeküdni, megfordulni
2011. okt. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hat megfordulni tenyleg nem tud, de azert lefekudni csak lefekszik. Mifelenk mindenki kikotve tartja de lathatoan elegedettek. Marmint a lovak.
2011. okt. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Márpedig az állatvédelmi törvény szerint tilos, ha nem boxos, akkor vagy futóistállóban lehet tartani vagy ridegen karámban
2011. okt. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
az állat védelmi törvény olyan mint aki hozta szar és semmit nem ér!!a megkötött ló miért nem bírna lefeküdni?és miért jobb a rideg tartás mint a megkötött? nekem télen a nagy hidegben sem fagy be a víz az istállóban!!
2011. okt. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát, én már láttam megkötött lovat feküdni... Hemperegni is... Ha van elég helye, és elég hosszúra van kötve, szerintem semmi baja nem lesz...
2011. okt. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

eddig állásos volt.

Most angol boxos. :)

És az állásban lefeküdni és hemperegni is tud. Kedves okoskodó válaszoló. ;)

2011. okt. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sima boxos. A kikötős istállót csak megszálló lovaknak engedélyezik. Lásd: Tiszsüly. Én a rideg tartás híve vagyok!
2011. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Boxos, de nem túl nagy boxok, az egyik 3X3-as kb, a másik 3X2-es, szinte egy állás, de kicsi ló van benne, 150 cm marmagasságú, fordulékony, így bőven elfér, lefeküdni, hemperegni is láttam már bent. Csak éjszakára vannak beengedve, hogy meleg helyen legyenek, minden nappal kint vannak karámban, esetleg ha nagy a sár, vagy túl fagyos a talaj, esetleg zuhog az eső akkor bent maradnak.
2011. okt. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!