Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen iratok kellenek lovasko...

Milyen iratok kellenek lovaskocsi hajtáshoz?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Lónak ugye kéne a lóútlevél, neked jogsi (A nem jó). De én még olyat nem halottam, hogy valakit ellenőriztek volna...
2011. okt. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elméletileg valóban kell hozzá jogosítvány, de nem szoktak a rendőrök ezzel ba...sztatni. Nem tudom, vajon annak az idős bácsinak, aki erre felénk fuvarozni szokott, van-e jogsija, de kétlem.

Mindenesetre ez akkor válik érdekesebbé, ha ne adj isten van egy baleset...

2011. okt. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felénk megállítják a lovaskocsis embert is a rendőrök! :) Am. van külön lovaskocsira jogosítvány /állati erővel vontatott jármü/ vagy segédmotor jogsi :) Nem árt ha megvannak a lónak a papírjai is, mert tudod bizonyítani h. a tiéd!
2011. okt. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. okt. 25. 13:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Lónak útlevél

neked jogsi, (ismerősöm múltkor megállították és (van papírja csak nem olt nála) 30E ft-ra bünteték :P

2011. okt. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!