Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kényelmes lenne egy Fjord kisló?

Kényelmes lenne egy Fjord kisló?

Figyelt kérdés
Hát 160 cm-er vagy 53 kg. Mondjuk vennék egy 145 cm marmagasságú Fjordot. Mennyire lenne kényelmes? Úgy hallottam hogy minél nagyobb az ember és minél kisebb a ló annál kényelmetlenebb a ló! Ez igaz? Egyébként a Fjordoknak kényelmes mozgásuk van? Tudom hogy ez egyén függő is de úgy általában!?
2011. okt. 26. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Nem igaz h az ember ló arány így okoz kényelmetlenséget. Max annyiban, hogy ha a hasa alatt összeér a lábad, akkor nehezen adsz csizmasegítséget.

A fjordok jófejek, nem emlékszem h különösen kényelmetlen lett vna az a pár amit próbáltam :)

2011. okt. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
attol függ milyen széles a háta,menyire dölt a lapockája,mekkora a vállszabadsága,mekkorákat lép,mekkora a marja,stb. minden ló másképp lengeti a hátát .Én fjordon tanultam,ültem legelöször és teljesen kényelmes volt de ez tényleg ló függö.Egyébként igaz ,ha egy magas lovas ül egy alacsony lóra az nem tul kényelmes.
2011. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ugye én még nem vagyok annyira magas a lóhoz?
2011. okt. 26. 20:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem(:
2011. okt. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
szerintem neked jó lenne :)
2011. okt. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lovardában ahova járok van egy nem tiszta vérű fjord de neki olyan a mozgása mint egy tevének XD .. de ne ebből indulj ki :D mert elég érdekes kis lovacska ő .. egyébként nagyon kedves .
2011. okt. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lenne neked :)

De a mozgását, meg hogy kényelmes-e, így nem lehet megállapítani, el kell menni kipróbálni, lovagolni rajta egyet.

2011. okt. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tanügetés lehet, hogy kicsit "rázós".
2011. okt. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!