Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hány éves kortól számít egy...

Hány éves kortól számít egy ló idősnek? És ha 6 éves lovat vennék ugyanúgy megtudna szokni mint az előző gazdiját? ( tehát az előző gazda nem hiányozna neki? )

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát a ló nem olyan, mint a macska vagy a kutya.

Kivéve, ha nagyon jól kijöttek az előző gazdájával, és szerette, és a társa volt. Van, hogy ezek a lovak sose fognak elfogadni más gazdát.

A 6 év pedig szerintem pont jó. (Kezdőlónak szokták mondani a 8-10 évest, mert már van tapasztalata.) Nekem is 5 éves lovam van, és minden rendben vele.

2011. okt. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. okt. 29. 13:28
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem 20tól számít öregnek de változó
2011. okt. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hivatalosan egy ló 16 éves korától számít idősnek de ha jól van tartva ettől függetlenül még sokáig élhet ezalatt gondolok kb 25-30 évet, és sokszor látom hogy még 17-20 éves pacik is indulnak versenyen
2017. ápr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!