Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek olyan 22 éves...

Szerintetek olyan 22 éves korban ellehet kezdeni versenyezni?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és sajnos csak 1 éve lovagolok pedig mindig is akartam. most ahol lovagolok magánszemélnynél nem valami jó az oktatás de viszont nagyon jó sportló jelöltjei vannak ( 3 kiscsikója van akik közül 2-nek az apja versenyzett,a 3. pedig Totilas rokon) . jövőre elkerülök egyetemre Pestre és ott szeretnék komolyabban foglalkozni a lovaglással. Nem mondom hoyg a mostani oktatóm rossz lenne ,mert versenyzett és biztosan jól oktatna ha látna bennem valamit,de mondjuk elég lusta és megis utálta a versenyzést egy baleset miatt. Az lenne a kérdésem, hogyha kb 22 évesen elkezdeném a versenyzést nagyon öreg lennék, ne is álmodozzak erről?? Amugy azért is szeretnék versenyezni,mert kérdeztem tőle hogy eladja e a lovait,de aztmondta hoyg megtartja ,kivéve ha jól megfizetik, és szerintem ahhoz hoyg jól megfizessék versenyeredményeknek is kellene lenniük. Szeretném ezzel kicsit viszonozni azt amit eddig tőle kaptam.szerintetek baromság az amit elterveztem???
2011. okt. 30. 19:27
 1/8 anonim válasza:
Sosincs késő semmihez, sok szerencsét :D
2011. okt. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi :D
2011. okt. 30. 19:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj, de most komolyan! Szerinted azt lehet lovaglásnak nevezni amikor pár évesen anyuci-apuci a vidámparkban apró gyerekeket befizet valami póni körbe-körbe járkálásra? Vagy utána amikor csak egy nagy plüssnek tekintik a lovat?????????? Semmiről nem vagy lemaradva!!!!! Én is ici-pici koromtól szerettem volna lovagolni, de nagyon szegények voltunk és csak 28 évesen kezdtem el, de annál nagyobb lelkesedéssel, odadással és szorgalommal. Sosem késő! Sőt, ilyenkor becsülöd meg igazán! Sok szerencsét és kitartást!
2011. okt. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a bíztató szavakat :) igaz én is tudom és tapasztalom hogy a fiatalabb lovasok nem éppen ugy gondolkodnak mint én most ,jelenleg. pl a mostani lovasbarátnöm egyszerűen annyira dédelgeti a lovat,hogy az már kiakasztó, hiába mondják neki hogy ezzel elrontja a lovat,nade mindegy is :)
2011. okt. 30. 21:13
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem sem késő, legalábbis én ezzel próbálom nyugtatni magam. 17 éves vagyok amúgy és én is most kezdtem :D azért jó olvasni, hogy más is hasonlóan van, mint én :)) ha szereted amit csinálsz, akkor jól is fog menni, tehát biztosan sikerülni fog, ha tényleg szeretnéd! :)
2011. okt. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Noha én már kb. alig 5 éves korom óta lovagolok, mégis azt mondhatom neked, hogy nem késtél le semmiről. És hogy miért? Először is sokkal érettebb gondolkodású vagy. Sok lovas, aki akkor kezdte a lovaglást, vagy egy picivel később, mint én, addigra az a te korodra már rég ráunt az egészre. Amúgy meg egy osztrák versenyző 30 évesen kezdett bele a lovaglásban, és ma is a világ élvonalában lovagol.
2011. okt. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismerősünk 40 felett kezdett lovagolni és most versenyeken indul. Sosincs késő elkezdeni a lovaglást és a versenyzést, ez nem torna, amiből 23 évesen már öregnek tartanak, mivel a lovaglás kortalan.
2011. okt. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2011. okt. 31. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!