Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok! Mit állapítotok meg...

Lovasok! Mit állapítotok meg erről a lóról, szerintetek milyen lehet? (bőv. Képek, adatok)

Figyelt kérdés

[link]


Testi adottságai milyenek? Egy kezdő díjugratónak mennyire lehetne jó? Válaszokat előre is köszönöm!


2011. nov. 1. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Testileg egész jó, látszik hogy rendszeresen van körmölve, de patkolva még nem volt (hál istennek).

Kezdőnek nem ajánlom mivel még csak belovagolva van nem ugrat és amúgy is elég fiatal.

Neked szerintem ő jobb lenne: [link]

2011. nov. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is fiatalsága miatt nem lenne jó neked. Még nem ismeri az ugratást és egy kezdőnek egy olyan ló kell, aki magától ráhúz az akadályra, valamilyen szinten "automata". Másik hátránya, hogy csődör. Nem tudom, hogy milyen lovas vagy és mennyire vagy "tökös" egy ilyen lóhoz, mert könnyen az ember fejére nőhetnek.

Szerintem keress egy tapasztaltabb lovat, lehetőleg heréltet.

2011. nov. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A ló valószínűleg nem rossz - persze mozgásban kéne látni, de nem néz ki rosszul - a származása (anyai ágon Randi, Kemál, apáról Staufenberg) is ad okot némi reményre, bár azért készpénznek nem szabad venni a dolgot, meg kell nézni, ki kell próbálni, ugrásokon is.

Ami miatt egyáltalán nem ajánlom, hogy egy fiatal, ráadásul ménről van szó. Ha kezdőhöz kerül, egészen biztosan soha nem fogja tudni azt a formát hozni, amire amúgy képes lenne, kezdőként rengeteg hibát fogsz még véteni és azt mindet szépen bele is vésed a lóba. Kezdőnek csakis már minimum B2 szinten eredményesen versenyző pacit szabadna venni, ráadásul még véletlenül sem mént.

2011. nov. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Hosszúak a lábai rövid a háta. Mén. Még szinte csikónak számít. Ezekről a képekről összvissz csak színét és az alakját tudom megállapítani.
2011. nov. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A relatíve hosszú láb és rövid hát kifejezetten csikójellemző, illetve egyáltalán nem hátrányos egy ugróló esetében. Hosszú háttal nem lehet ugrani.
2011. nov. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze csak nekem nem annyira tetszik! :)
2011. nov. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyan nem annyira értek a lovakhoz, de szerintem gyönyörű kinézetre. Le is vettem a képeit, ő lesz az új modellem-rajz :).
2011. nov. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A paci maga ígéretesnek tűnik, gyönyörű küllemmel, a származása is jó. Viszont én is lebeszélnélek róla, szerintem egy kicsit nagy falat lenne.

Kezdj egy olyan lóval, aki megbízhatóan ugrik, 1-2 évvel idősebb, és kanca, vagy herélt. :)

2011. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!