Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok a Matthias Rath...

Mit gondoltok a Matthias Rath és Totilas párosról?

Figyelt kérdés

Illik nekem is véleményt mondani, ha már feltettem a kérdést, ezért hát:

Azt gondolom úgy általánosságban, Edvard Gallal való eredményeit nem tudja felülmúlni, de védelmére legyen mondva, minden tőle telhetőt megtesz. Azzal, hogy egy ilyen nagyágyú lovat kapott, nagy felelősség nyomja a vállát, hiszen nem csak jól kell teljesítenie, hanem a legjobban. Csakhogy még nem értek el olyan kirobbanó teljesítményt, és az emberek szemében még mindig Gal a jobb, Rath pedig "csak" egy lovas, akit az a szerencse ért, hogy Totilas lovasa legyen. Azért Rath-ot sem kell sajnálni, hiszen most már csak rajta áll, hogy mit kezd ezzel a lóval.



2011. nov. 3. 02:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

én megmondom őszintén ,hogy aki ilyen versenyre eljut azt egyiket se tudom sajnálni, egyrészt azért mert tele a zsebük másrészt pedig nagyon tudnak lovagolni és olyan tudás van a bírtokukba aminek én a felének is örülnék de ez már más kérdés.


visszatérve a kérdésre szerintem jó párosítás lesz egy darabig akármit fog csinálni ugyis a régi lovast fogják elismerni,az ujat csak késöbb fogják elfogadni,én a legjobban azt a lovast dicsérném aki csikó korától kezdve belovagolta ezt a lovat ilyen szintre mert az volt a legnehezebb.

2011. nov. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gaallal klasszisokkal jobban ment a csődör, mint Rath-tal. Rath nagyon szűk keretben akarja lovagolni, amitől láthatóan feszeng Totilas. Ráadásul Rathtal sokkal több ütemhibája van, mint Gaallal volt, és az összhang is magáért beszél. Persze a ló hibái most is ugyanazok, mint 8 éves korában voltak, csakhogy most még jobban szembetűnőek és a németek ezért a holland idomítást szapulják, de igazság szerint sokkal jobban teljesítene Totilas, ha lazább keretet engednének neki, mert úgy érzi jól magát.

Nem kell Rathot sajnálni, mert nagyon szerencsés, hogy egy ilyen világklasszis lovat lovagolhat, de ennek persze van árnyékos oldala is, nem jól, hanem a legjobban kéne teljesítenie, ami nem egyszerű feladat, és ha gyengébbek az eredményei, bizony mindenki tudni fogja, hogy nem a ló hibája.

Én a legjobban azon vagyok kiakadva, hogy kihagyja a fedeles világkupa sorozatot, mert készül az olimpiára. Ha nem megy vele versenyekre, mégis honnan fogja csekkolni, hogy jó irányba halad-e? az edzés nem verseny!

2011. nov. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rathon biztos nagy a nyomás és talán kérik tőle a rollkur lovaglást,ezt mi nem tudhatjuk.Sajnálni csak Edut tudom mert kihúztak alóla egy olyan lovat akivel igazán kivételes párost alkottak,ráadásul általa vált a neve ismertté.

Valóban sokkal szabadabban mozgott Toti Eduval ez nem kérdés,a lovat sajnálom leginkább,hogy egy szép "kényelmes gatyából" egy sokkal "szűkebb" gatyába kell bele erőltetnie magát..

2013. jan. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!