Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyért hoznak versenyre kutyát?

Milyért hoznak versenyre kutyát?

Figyelt kérdés
Engem pl. nagyon zavar...akkor is ha nem csinál semmit...
2011. nov. 3. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Engem meg az zavar, hogy nem tudsz helyesen írni. MIÉRT???


Amúgy a legtöbb lovasnak van kutyája is, és viszi magával a versenyekre is. Ha téged zavar, ne menj versenyre Senki sem szokott problémás kutyát hozni, ha meg nincs baj vele, akkor téged ugyan miért zavar?

2011. nov. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
ez engem is zavar hogy a sok neveletlen kutya csak ott rohangál össze vissza. Felháborító... hogyha kutyát vinnék vagy kikötném de akkor meg miért is vittem el? Ha meg nem kötöm ki akkor rábíznám valakire, annak ez valószínűleg teher lenne, hiszen egy kutyát kell pesztrálnia, és akkor megint csak miért vittem el. Ez a lovakról és lovasaikról szól nem pedig a kutyákról. Kutyát lehet sétáltatni máshol is de ez nem az a hely. Ráadásul roppant baleset veszélyes is. A lovamba egy hülye kutya majdnem beleharapott és nem hagyta békén, aztán oda mentem és orrban nyomtam!! -.- Ez a kutyának se jó hely!! Nem is élvezik!!
2011. nov. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kutyám is van, lovam is van. Ha versenyre megyek jön a kutya is. Tökéletesen meg van nevelve, szépen ül csendben ott ahol hagyom, és megvárja, amint újra vele tudok foglalkozni. Általában megkérek valakit, hogy a fél szemét tartsa rajta. Ő addig szépen eljátszik magában, rágcsál. sokszor odamennek a gyerekek hozzá. Ő örül csóvál, de a világért el nem menne, mert tudja, hogy neki ott "marad"-ja van. Teljesen ló-kompatibilis, kizárólag a saját lovunkhoz szokott odamenni. Eddig még senkit sem zavart a jelenléte. Én ahová tehetem viszem magammal.
2011. nov. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyért nem tanulsz meg írni? Egyébként ha jól meg van nevelve egy kutya, akkor szerintem nincs vele baj... De ennyi erővel van rúgós ló, hisztizős gyerek, köcsög néző, szóval ennyi erővel tiltsunk ki mindenkit, és menj egy steril szobában pályát, nehogy egy porszem megzavarjon..
2011. nov. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen csak ezek nem veszélyesek lóra és lovasra nézve!! Igen van egy pár nevelt kutya, de vannak a hülye falusi kutyák akik rohangálnak össze vissza, veszélyeztetve ezzel sok lovast. Éppen ez az nem kell a kutya oda, te is látod csak rábízod valakire mert nem a kutyáról szól, hanem a lovadról. És nyilván szeretnéd elhozni mert na miért ne! De rá kell bíznod mert fontosabb dolgod is van!
2011. nov. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha valakinek rendetlenkedik a kutyája, rá kell szólni, nem itt picsogni. :)
2011. nov. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, veszélyes. De nem hiszem, hogy ha többen rászóltok, hogy takarodjon kutyástól a melegítőpálya közeléből, vagy a pályán látja, hogy fél a lovad, akkor még direkt oda is megy... Normális ember ilyenkor elmegy... És ha rászóltok, a leghülyébb is zavarba jön, és elhúz... Szólni kell, nem itt magyarázni, hogy veszélyes... Az is veszélyes mikor a szomszéd kutyája nekirohan a lovamnak a karámban, vagy mikor a macska, vagy csak egy madár ugrik/repül fel...
2011. nov. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Általában egy versenyen nem a lovasok kutyáival szokott gond lenni, ugyanis azok - ahogy előttem is írta valaki - meglehetősen ló kompatibilisek. Gondolhatjátok, hogy nem fog egy lovas egy kutyát elvinni versenyre, ha otthon sincs rendben a lovakkal....

Kutyaproblémát még csak olyat láttam, hogy libalegelő meghívásos lovasverseny Csajágaröcsögén, aztán betévedt egy tanyasi kutya.

Amúgy a kutyákkal még sose gyűlt meg a bajom, kisgyerekkel, akire nem figyeltek normálisan a szülők, sokkal inkább.

2011. nov. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem is azokkal a kutyákkal van a gond akik meg vannak fogva! Hanem akik el vannak engedve, és nyakörv meg minden vacak van rajtuk de gazdájuk az nincs! Múltkori versenyen is egy rakat kutya rohangált össze vissza, gazda nélkül nyakörvesen! Alig lehetett tőlük közlekedni! És igen nagyon zavaró tud lenni egy kószáló kutya, pláne aki nem szereti a kutyákat!
2011. nov. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!