Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kit választanátok?

Kit választanátok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ott tartunk , hogy lovat veszünk.

Az egyik kedvenc lovam egy 4 éves kanca, de eléggé szeleburdi ha mondhatom azt. Meg vannak rossz szokásai. Sajnos a mostani gazdája eléggé elhanyagolja :(

De én szoktam körülötte segíteni, futószározom, lovagolom. A rossz szokásai azt értem, hogy ha farát arrébb tolnánk akkor kirúg meg néha csípked, önfejű.

Vagy egy teljesen ismeretlen lovat.

16 éves vagy 5 éve lovagolok.

Melyik lovat választanátok? és miért?


2011. nov. 4. 15:40
 1/6 anonim válasza:

Ezt neked kell eldöntened.

Egyáltalán szereted ezt a lovat??

Gondolj bele mi lenne ha már nem látnád többé.

Különbem mindenkinek vannak rossz szokásai.

De a másik lovat meg szinte nem is ismered.

Lehet, hogy neki rosszabb szokásai vannak...

És különben is ő a kedvenc lovad, lehet hogy a másik már annyira nem fog tetszeni.

Azt ajánlom, hogy nézd meg a másik lovat néhányszor, és majd akkor válassz.

2011. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Imádom azt a lovat csak néha feltőr bennem az a érzés, hogy kitudnám-e nevelni a rossz szokásait.
2011. nov. 4. 17:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha odavagy érte, szerelmes vagy belé, akkor ne habozz. :)

Hidd el, sokkal rosszabb, ha veszel egy idegen lovat, és akkor jössz rá, hogy az első tiszta szerelmet, a szíved már ott hagytad a másik lónál...


Amint írtad is, a kedvenc lovad valószínűleg azért van egy kicsit elkanászodva, mert nem foglalkozik vele a gazdája, és ráhagy dolgokat. De ha Te kezdesz el vele foglalkozni (miután megvettétek), és mindig határozott vagy vele, de nem bántod, és a korrekt nevelés mellett sok szeretet és simi jár neki, kezesbárány válik belőle. :) Így lett az én ágaskodós, megbízhatatlan, félős, sorolhatnám lovamból a világ legkiegyensúlyozottabb jószága, 1 cafatka kötéllel a nyakában lovagolom.

2011. nov. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kib@szott nagy szerencséd van ,hogy 5 éves lovaglási multal még választási lehetöséged van 2 ló között,nekem régen amikor még tudták a dolgukat a lovas edzök és nem csak a pénzért csinálták akkor választási lehetöség nélkül alámtették akár a legszemetebb,legszarabb lovakat és azokat kellet ellovagolnom amiket éppen dobott a gép nem voltam így elkényesztetve! Visszatérve a kérdésre azt a lovat válaszd amelyik tapasztaltabb mert sokat tanulhatsz töle.
2011. nov. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nyulbarát: mostmár nem az kap lovat aki jól lovagol,és el is tudja tartani,hanem aki kicsit se konyít ....nem a kérdezőre értem hanem ismerek több olyat is akinek fingja nincsen a lovakról de a picikének a szülei megvették neki -.-
2011. nov. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez sajnos így van.
2011. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!