Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit jelentenek ezek?

Mit jelentenek ezek?

Figyelt kérdés
már 2 éve lovagolok de ahol én vagyok ott ezeket nem nagyon beszéljük h belső állitás stb. lécci leirnátok mi is az meg ilyesmiket amit tudtok köszi :D csak h én is megértsem
2011. nov. 4. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
az amikor bentre van állítva a ló feje (bentre nézz) tehát ha bal kézre mész akkor balra nézz ha pedig jobbra akkor jobra nézz,van mikor ellentétes az állítás de ebbe most nem megyek bele.
2011. nov. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :) te mindig olyan jó válaszokat tudsz irni ;)
2011. nov. 4. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. nov. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt még megértem, ha egy vidéki bácsi nem tudja ezeket neked elmagyarázni, de egy lovardában alap! A kérdésedet már megválaszolták, de csak még annyit fűznék hozzá, hogy én is egy ilyen helyen lovagoltam. Amikor átmentem egy jobb helyre, néztem ám, hogy miket beszélnek ezek. Azóta már megtanultam.
2011. nov. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem mindenki tudd átmenni másik lovardába mert messze van még ahova most járok az is elégé messze van sajna :/
2011. nov. 4. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!