Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem fog sikerülni? Van ilyen...

Nem fog sikerülni? Van ilyen hiba?

Figyelt kérdés
Rajtengedélyre készülök, és ma volt az első edzésem a régi edzőmmel, és nem tudtam rendesen szorítani a vádlimmal, mozgott a lábam. Emaitt lehet hogy nem fog sikerülni a vizsga? És a könnyített ülés se megy ügetésbe. A hibám meg állítólag túl lenyomom a sarkam, de nekem az úgy ényelmes.
2011. nov. 4. 21:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
mióta nem ültél lovon? én nemrég tettem vizsgát. ha ez nemlesz jobb akkor már az előlovagláson sem mész át...nagyon kemények...a túlságos saroklenyomás sem jó...
2011. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Minden nap lovagolok. De ne úgy képzeljétek el hogy össze vissza kalimpálok, csak egy kicsit jár. Nem tudom feljeb vinni a sarkamat :((( Úgy elvagyok keseredve :(((((((
2011. nov. 4. 21:28
 3/25 anonim ***** válasza:
66%
ne agodj,általában az elméletre jobban rámennek csak az a lényeg ,hogy hibátlanul megcsináld a programot!ha díjlovaglás akkor gondolom egy E8-as program a vizsga feladat,az nem olyan nehéz.ha meg poniklub ott meg végképp rendesek a vizsga bisztosok a D vizsgánál.
2011. nov. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom, csak anniyt tudok, hogy lesz elmélet és 80 centit kel ugrani. A barátnőm 1 éve lovagol, és őrá azt mondták ogy nagyon szorgalmas, de én nem tudok ugrani, és olyan rnda a tartásom, és rendesen tanügetni se tudok. És azt monda az edző, hogy nem mondja el hogy n hogy teljesítettem, de a másik 2 barátnőmet megbícsérte, de én nem voltam ott ezért nem mondott semmit, vagyi szerintem nem mondta meg nekik, hogy milyen rosszul teljesítetem. Ez olyan ciki már 7 éve lovagolok és nem megy semmi! Bár azzal mentem magyom, hogy kényelmetlen a lovam háta :((
2011. nov. 4. 21:56
 5/25 anonim ***** válasza:
Nem olyan szigorúak és attól még szerintem átengednek hogy kicsit mozog a lábad,viszont a könnyített ülést gyakorold ha az nem megy.
2011. nov. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Azért az elég durva, hogy hét év alatt nem tanultál meg lovagolni normálisan... Könnyítettnél nem kell kényelmesnek lenni a lónak... A lábmozgás szerintem belefér még, de ha nem tudsz ugrani, de még kikönnyíteni sem, miért akarsz vizsgázni? A kengyelre meg mi lenne, ha egy-két lyukkal hosszabbat állítanátok?
2011. nov. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Távlovinál az is elég, ha fennmaradsz :D
2011. nov. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
azért 13 éve lovagolok és még én se tudok normálisan lovagolni,mivel lovardát váltottam...az első 3 évben rohadt jó lovas voltam,de utána lovardát váltottam és azóta csak csúszok vissza
2011. nov. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Minden nap lovagolsz hét éve és még nem megy a tanugetés, csúnya a tartásod? Nos, akkor vagy annyira antitalentum vagy (remélem nem) hogy jobb lenne valami más sportot választanod, vagy annyira béna az edződ (ez szerintem inkább igaz) hogy képtelen tisztességgel lovagolni tanítani. Hét év alatt egy csimpánzot is megtanítok a helyes ülésre, nemhogy egy embert!

Szerintem edzőt kéne váltanod és egészen addig elfelejteni ezt a rajtengedélyvizsga dolgot, amíg nem megy minden szépen. Gondolom, nincs szükséged negatív élményre...

Még valami: fura kicsit, hogy az a hibád, hogy túlságosan lenyomod a sarkad! Hogy lehet túlságosan lenyomni??? Lenyomod, hurrá, ezzel már nincs baj, nem kell vele foglalkozni.

Keress új edzőt!

2011. nov. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ülj vissza futószárra, ott megtanulsz normálisan tanügetni, kiülni a vágtát és a helyes tartást is
2011. nov. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!