Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy viszonyultok a félszemű...

Hogy viszonyultok a félszemű lovakhoz?

Figyelt kérdés
Ha láttok egy félszemére vak lovat, akkor mi fut át az agyatokon?
2011. nov. 5. 20:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nálunk van egy ló aminek kicsapta az egyik szemét egy ág. Imádja mindenki, tökéletes ki sló. Az én ovam hájogos, már alig lát az egyik szemére, és miégis nagyon szeretem Van még egy harmadik ló is ami nem lát, ő is csak lyan mint a többi átlagos ló.
2011. nov. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Sajnálommeg minden, de nem olyan nagy hátrány az rendszeresen terepezünk stb.
2011. nov. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Általában az, hogy "jé, egy félvak ló".
2011. nov. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nekem is a lovam az egyik szemére vak...de én ettől még nagyon szeretem :)
2011. nov. 5. 21:19
 5/16 anonim ***** válasza:
Félvak lóval versenyeznek Global Champiions Touron 160on. Másikkal FreeHorseStyle idomítanak. Tisztelem az ilyen lovakat, és ugyanúgy szeretem őket, mint a nem látássérülteket.
2011. nov. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ahogy a többihez, csak óvatosabb lennék vele. Volt nálunk egy fél szemére vak ló, ugyanolyan mint a többi, csak figyelni kell, hogy hogyan közeledsz hozzá, hiszen az egyik oldalon ugye nem lát... Volt ebből esés is, leesett a lovasa a melegítőn, mikor egy másik ló jött a vak oldalon, és csak hallotta, majd mikor mellé ért, és hirtelen meglátta, rárúgott...
2011. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Semmi különös nincs bennük, én is ismerek fél szemére vak pacit, ugyanolyan mint a többi, sőt egy kicsit még többet is van simogatva. :) Semmiben sem szenved hiányt.
2011. nov. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is félszemű lovat lovagolok. Nagyon szeretem megbízok benne, annak ellenére, hogy tavaly nyáron (fél-vakságából adódóan) véletlenül rálépett az alsó lengőbordáimra és a hasamra. De ez hosszú történek. Nagyon imádom a pacit :)
2011. nov. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
:)
2011. nov. 6. 08:34
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem az a bajom ezzel, hogy van bennem valami tartás. Ha lenne egy fél szemre vak lova, azt is megverném aki csúnyán néz rá. Ám egyszer láttam egy 90%ban vak lovat.. Az az igazság, hogy az állatok mások, mint mi emberek. Őket ez ne zavarja megtanulnak így élni.. Tudom, hogy a kérdés meg nem ez volt:)
2011. nov. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!