Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a teendő amikor beleszerett...

Mi a teendő amikor beleszerettél egy lóba és mindig azt látod szebbnek ( a többinél)? De 1 probléma van 125 cm marmagassága van, jó lenne nekem még most . De egy felnőttnek.

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. nov. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Esetleg, ha kocsikázásra használod, akkor talán... de lovagolni nem bírod majd. Válassz másik lovat. Azt is ugyanúgy megszeretheted.
2011. nov. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak a szépsége miatt szereted?

Lovagoltál is rajta?

2011. nov. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Válassz másik lovat, vagy ha megteheted, pl, hogy otthon tartod, akkor vedd meg, és tartsd otthon, esetleg kisebb tesó, gyerek, valaki rokon lovagolgathat rajta... De ha kinövöd, mert gyerek vagy, akkor ne... Szerintem ne vegyél pónit, úgy is ki fogod nőni, és én személy szerint teljes mértékben elítélem, mikor valaki adja-veszi a lovakat mint egy telefont... Ha lesz egy lovad, akkor arról gondoskodnod kell, és vele kell legyél, nem lepasszolni mert kicsi, vagy beteg, vagy öreg...
2011. nov. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ! Első nagyon vicces vagy :D lovagolni szeretném, itthon, nem csak a szépsége, hanem minden együtt véve . Akkor nem szebbnek hanem jobbnak látom a többinél (kérdésben). Én sem nézem jó szemmel amikor valaki cserélgeti a lovait! :)
2011. nov. 8. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!