Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti estetek már lóról? Ha igen...

Ti estetek már lóról? Ha igen hányszor?

Figyelt kérdés
lévvi irjatok kort is és hogy akkor mióta lovagoltatok. én tök félek attól hogy leestem és nyáron majd nem megtörtént és azóta nem mertem visszaülni a lóra. már nagyon hiányzik a lovaglás de amikor eljutok oda hogy na most bejelentkezek mindig hirtelen ugy döntök hogy mégsem. pedig már nagyon hiányzik de nem akarok arra a lórta kerülni megint, mert akkor már tuti annyi lesz a lovaglásnak.
2011. nov. 8. 19:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én szerencsére még nem! De szemtanúja voltam már egy kisebb esésnek...
2012. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Lassan 10 éve lovagolok, párszor estem már (talán 6-7 alkalommal, ha azt nem számítom bele mikor ugratásnál párszor a ló nyakán landoltam). Voltak durva eséseim, amikor vagy 10 (!) métert repültem egy fa mellé, de eddig mindig megúsztam kisebb karcolásokkal. Bár az egyik alkalommal terepen az esés után úgy 1 perccel elájultam, a következő kép amire még emlékszem hogy lovagolunk ki az erdőből. Kiesett kb. 20 perc :)

Volt hogy bakolt alattam a ló és persze leestem, ha nem lett volna akkor rajtam kobak lehet most nem élnék - a kobakomon azóta is ott a ló patájának a nyoma.

Én azt mondom járj futószáras órákra egy kicsit, ha nem is sok alkalommal. Nekem sokat segített, na meg a rengeteg tanügetés és könnyű ügetés (utóbbi kengyel nélkül is!), amiknek köszönhetően mára jóval stabilabb az ülésem és ha esek is általában inkább csak lóval együtt, lóról ritkán (az utóbbi 5 évben egyszer sem).

2012. jan. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én is estem kérdező úgy ahogy te, csak vágtáztam alapból, a többi lovat már elvitték, akor még nem voltam olya hűde lovas, nem tudtam megállítani, ezért körbe körbe vágtáztunk a karám körül, és egyszer csak puff.De így utólag látom már, hogy az is az én bénázásom volt.
2012. jan. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!