Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok, egy idősebb...

Mit gondoltok, egy idősebb lóval is lehet olyan jó kapcsolatot kialakítani mintha egy csikót nevelnék?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
nem. ha egy csikót nevelsz és születése óta vele vagy az egy teljesen más dolog...mintha veszel egy 10éves lovat és azt lovaglod. én kaptam egy 7éves lovat tavaly elött és mi nagyon közel kapcsolatban vagyunk, de annyira nem, mint egy saját háznál nevelkedett csikóval
2011. nov. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És egy 10 éves lóval mennyire erős kapcsolatot lehet kialakítani?
2011. nov. 8. 22:26
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon erőset. Rajtad múlik kizárólagosan. A lovak hűséges állatok, ha kiérdemled a hűségüket, a tiéd, akárhány éves is az a ló.
2011. nov. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem attól függ szerintem, hogy hány éves... Csikót is el lehet rontani, lehet lesz*rni, nem foglalkozni vele, verni, és akkor utálni fog, és egy szeretetéhes lóval is lehet úgy foglalkozni, mintha csikó kora óta lenne veled, akkor is, ha tizenéves... Nálunk van egy paci, elhanyagolták, fél évig állt egy boxban, rúgott, harapott, és egy nyolc (!!!) éves kislányt annyira megszeretett, és annyira elfogadta a törődést, hogy mára teljesen normális ló, előtte meg hozzá sem lehetett érni...
2011. nov. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Bocsánat. Tudom, hogy nagyon régi kerdes, de azert elmondom az én tapasztalataimat is. Én a lovamat 17 eves korában ismertem meg. 2 eve ismerjük egymást. Nagyon szoros a kapcsolatunk, ilyen kapcsolatom még nem volt állattal. Imádjuk egymást, mindketten feltétlen bizunk egymásban :) imádom, mindennel jobban <33
2014. júl. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Igazából örülök most is neki, nagyon sok boldog évet kívánok nektek, esetleg ha ezt még elolvasod, megkérdezhetném, hogy a te pacid mennyire nyugis természetű? Csak kíváncsiságból... :)
2014. júl. 8. 14:34
 7/10 anonim válasza:
Nagyon aranyos vagy, köszönjük szépen a jo kívánságokat:) az én lovacskam 19 eves, es borzasztó nyugodt:) mellette szoktam aludni, atbujok alatta, raulok mikor legel, mindent lehet vele csinálni, mert mindent eltűr:) most egy kicsit "rosszabb" , mert csikója van, es ezért a xsikora figyel. De attol ugyanugy tudom babusgatni, ahog eddig. Szerencsém volt vele, nagyon halas vagyok minden mozdulataert:) a legjobb barátom <33 neked van lovad?:)
2014. júl. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyenlőre határozatlan időre nem tartozok a pacitulajdonosok körébe, de szeretnék venni, ezért is érdekel a dolog. :) Nemrég kellett megválnom a lovamtól, mert elég heves, ijedős természetű volt, és nekem pedig túl kevés a tapasztalatom hozzá sajnos. Sosem bántott volna, nem is ezzel volt a problémánk, mert legelőn, istállóban nagyon szelíd volt, kezdtünk összeszokni, de ha rajta ültem nem éreztem magam biztonságban, egyszerűen annyira bakkolt jókedvében és olyan menőkéje volt, én meg sajnos lovaglásban még futószáras vagyok, habár már kiskorom óta lovak közt mozgok, szóval földről nem mondanám magam tapasztalatlannak. Így döntöttem úgy hogy eladom, hiszen neki egy tapasztaltabb lovas kell, aki értékeli majd az intelligenciáját, és kihozza belőle a maximumot, nekem pedig egy nyugis, idősebb paci akin biztonságban érezhetem magam...nehéz volt, de így a helyes.:) Szóval a közeljövőben egy 9-10 feletti tapasztalt, nyugis, terepbiztos, pacira vadászok, és remélem hogy tőle nem kell majd megválnom már.:)
2014. júl. 9. 11:18
 9/10 anonim válasza:
Ja, ertem :)) akkor nagyon sok sikert neked a továbbiakban, remelem megleled a hozzadtartozo lovat:))
2014. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem előbb-utóbb így lesz. :)
2014. júl. 9. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!