Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fekete ló fehér, nagyon...

Fekete ló fehér, nagyon világos sárgás-barna sörénnyel?

Figyelt kérdés
Szeretnék hamarosan lovat venni, és sehol nem találok ilyen színű pacit. Milyen lófajtákban fordul elő általában az ilyen színvariáció ?
2011. nov. 11. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nyugodtan elfelejtheted. Amerikában a " rocky mountain horse" fajtában fordul elő, néha! Ergó hacsak nemvagy multimillimos, neked olyan nem sűrűn lesz.
2011. nov. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Ez nagyon ritka, szerintem Magyarországon ilyet nem is fogsz találni, de amelyik fajtában esetleg előfordul:


Amerikai Saddlebred:

[link]

[link]


Morgan:

[link]

[link]


Sziklás-hegységi ló

[link]

[link]


De ezek amerikai, megfizethetetlen árú lovak, úgyhogy szerintem válassz valami mást, és ne lószín alapján. :)

2011. nov. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nem ide tartozik, de a sziklás-hegységi ló olyan széép *.*
2011. nov. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Jó lónak nincs színe", tartja a mondás.

Ne szín alapján válassz, az legyen kb az utolsó szempont, ami alapján lovat veszel. Az, hogy milyen kiállása, testi adottságai vagy milyen képzettsége van, sokkal fontosabb, hogy hozzád illő lovat tudj választani. A szín teljesen másodlagos.

Világéletemben jegytelen, fekete lovat szerettem volna, és mire odajutottam, hogy megengedhettem magamnak egy saját lovat, egy sárga színű, 4 láb kesely, hókás pacit vettem... Sose bántam meg, mert a színét leszámítva minden más szempontból Ő volt számomra az Igazi, ha érted, mire gondolok.

2011. nov. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A Torikot kifelejtettétek:

[link]


Egyébként tényleg, ha nem vagy multimilliomos, akkor nem lesz ilyen színű lovad sajna...

2011. nov. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2011. nov. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
így felcserélve nem teccik?
2011. nov. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!