Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy sodrott csikóból válhat a...

Egy sodrott csikóból válhat a későbbiekben jó ló?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 07:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Mért ne válhatna? Csak magasabb szintű versenyen nem lesz esélye.
2011. nov. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Buta kérdés, de a válaszom igen. A sodrott ló nem rosszabba többinél, de ahogy egy ügető nem épp a legalkalmasabb a levade végrehajtására, úgy a shire sok lesz elit ugróló. Mindegyik lónak megvan, hogy mire alkalmas. A sodrikat sokan szeretik, mert finomabbak, mint egy igásló, de mégis nyugodtabb természetűek. Minden csak nevelés kérdése.
2011. nov. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*sok helyett se -t akartam írni. Bocsika :)
2011. nov. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk van egy sodri, iszonyat jó!!! Óriásikat ugrik, szerintem B2-ig simán elmenne hiba nélkül... Nagyon jó, nyugodt, kedves, jóindulatú, egyszer nem szegült még ellen, nem fél, nem ijedezik..
2011. nov. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ mennyire sodrött, mert ha nagyon ,az inkább kocsiba jó, ha csak ugy mondjuk hogy van benne egy kis fröcs ,ahogy mifelénk ,azt lehet bármire fogni, javitok majdnem bármire.
2011. nov. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egy herélt sodrott lovon lovagolok (kezdő vagyok), és néha nagyon "népművészeti cserépedényként" viselkedik, de olyankor vagy a pálca segítségével valahogy megnevelem, vagy felül rá az oktató, és utána úgy megy mint a kisangyal! :DD Egyébként nagyon szeret rosszalkodni, és szószerint egy kis éhenkórász! Barátnőmet pl. ügetésből bevitte az istállóba, és tök nyugodtan beállt a helyére! xDD

Amúgy én azt gondolom, hogy minden ló másmilyen, így a sodrott lovak is mind másmilyenek, egyik sem ugyanolyan! :)

2011. nov. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!