Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megéri istállómunkáért cserébe...

Megéri istállómunkáért cserébe lovagolni?

Figyelt kérdés

Még kezdő vagyok. Megéri úgy megtanulni lovagolni, hogy kevesebbet foglalkoznak velem?


17/L


2011. nov. 12. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
-.- A lovagoltatásból élnek az oktatók. Mi lenne ha mindenki úgy suttyomba lovagolna? Amúgy mit akarsz csinálni? Istállót takarítani? Hát az nagyon élvezetes egész nap azt csinálni aztán egy órát lovagolni. De az olyan szintű lesz az oktatás mint amiért nem fizetnek. Ez mindenkinek pénz. Amúgy szerintem van az embereknek lovászuk és azt se lehet csak úgy akárhogy csinálni. Lehet hogy kihasználnak majd, vagy tényleg egy munkás emberként kezelnek majd.
2011. nov. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam akár még munka nélkül is lehet ingyen lovagolni. Vagy maximum fél-egy óra könnyű munkáért, amit én is csinálok.

Szfvár mellett.

Amúgy én is minimális edzői segítséggel, főleg magamtól tanultam, bár akkor volt már saját lovam, és rengeteg időm. :D

2011. nov. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És gondolom van rengeteg pénzed is, hogy nálad mindenki ingyen lovagoljon, mert ugye ha az egyik igen akkor én miért nem? Vagy nem egy lovardát üzemeltetsz és nincs normális edzői végzettséged, ezért nem is ez a szakmád, így nem ebből élsz meg. xD De aki lovardát üzemeltet annak minden lovas kincset ér. :)
2011. nov. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jóhogy nem a lovazásból élek, csak itthon vannak hobbiból. :D
2011. nov. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!