Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan tanítsak be trükköket...

Hogyan tanítsak be trükköket a lovamnak?

Figyelt kérdés

Van egy ló aki egész tanulékony nagyon össze vagyunk hangolva fektetni meg ülni meg hajoltatni szeretném megtanítani

Tippeket létszi

6 éves kanca olyat mér tudok vele hogy ülök rajta és eldobok mindent és lábbal vezetem csak.....

Lécci segítsetek kösz vagyis tipp kéne mert nem tudom hogy tanítsam meg


2011. nov. 12. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ezt minden érzékenyebb oldalú lóval meg lehet csinálni. xD http://www.youtube.com/watch?v=V89g7jYTAlU Fektetés!!

http://www.youtube.com/watch?v=Cz8J1EyARAE Több egyszerre!

2011. nov. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó láttam a videókat sokat de hogy tanítsam meg!
2011. nov. 12. 19:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy a videóba csinálják. -.- Eéőször szépen lassan minden együttműködését jutalmazd. Ne kell mindig kajával.
2011. nov. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. nov. 12. 21:32
 5/6 anonim válasza:
Fektetés: Felveszed a bal első lábát, jobb kantárszárat rövidebbre fogod, befordítod a fejét jobbra, és lépsz hátra fele, amég le nem teszi magát. Persze ilyen idős korban a ló nem valószínű hogy elsőre tudni fogja, tehát ágaskodhat stb. (amúgy ha lefekszik feléd fog feküdni, tehát vigyázz.) Ülés: ha már tud feküdni, kelted föl és amikor ül megtartod. Először általában minden ló feláll, de egy idő után megszokja.
2012. júl. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lónak nem tanítunk trükköket, főleg nem jutalomfalattal. A lovat max. szabadidomítjuk, de inkbb olvass után a dolgoknak aZ FSZK oldalán. Mégegyszer: NEM HASZNÁLUNK JUTIFALIT!!!!!
2015. dec. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!