Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek, milyen fajta ló...

Szerintetek, milyen fajta ló az ami olyan 145 cm marmagas? Mondjuk, szürke ezt inkább úgy értsétek hogy ilyen lovat szeretnék de nem találok :D

Figyelt kérdés
tehát ha van kedvetek, lécci küldjetek linkeket amin van egy paci ami 145 cm marmagas szürke belovagolt ,5-6 éves vagy 4 is lehet bár szerintem azok még nem olyan tapasztaltak , 150-160 ezerig ha lehetne! Köszönöm
2011. nov. 13. 14:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Amúgy az utolsó előttinek igaza van, nem a színén fogsz majd lovagolni hanem a lovon.
2011. nov. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Néhány (nem szürke) példány:

[link]

ez kicsit többe kerül: [link]

És egy szürke:

[link]

2011. nov. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én is olyanokat linkelnék, akik nem feltétlenül szürkék, de így is TÖKÉLETESEK lehetnek akár a számodra. :)


[link]


[link]

2011. nov. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
az első vagyok. én a lovasok.hu-t szoktam használin ha kell valmire. a részletes keresőbe beirtam amiket keresel. semmit nem talált.
2011. nov. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linkeket meg a válaszokat! Nem muszáj szürke, lehet pej vagy valami más is csak nekem a szürke meg a világosak tetszenek a legjobban ... nem is tudok dönteni mert mind nagyon tetszik bár ott van egy aki a legjobban tetszett és csere is érdekli az eladót borjúra (nekünk van egy pár). :) Nektek melyik tetszik a legjobban ?
2011. nov. 13. 19:24
 16/16 A kérdező kommentje:
utolsó, nekem sem talált semmit... azért kérdeztem itt:)
2011. nov. 13. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!