Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek milyen lenne...

Szerintetek milyen lenne nekünk ez a ló?

Figyelt kérdés

[link]


1 éve halt meg szegény pici pónink,GYEPOSZ versenyekre jártak vele a gyerekek,és nagyon hiányzik nekik egy saját ló

együtt kiválasztottuk őt. szerintetek jó választás lenne?


2011. nov. 15. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen lófüggő melyik milyen és jó-e gyerekeknek. Őszintén szólva én csődört nem vennék, herélt jobb lenne vagy kanca. Gyerekek alá főleg. De nézzétek meg, próbáljátok ki, aztán meglátjátok milyen a természete.
2011. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lenne Ő nagyon pici...? Inkább egy welsh pónit néznék.
2011. nov. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nagyon aprócska.
2011. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon pici ez a póni, még a gyerekek is seperc alatt ki fogják nőni, ráadásul a versenye miatt komolyabb versenyekre sem hiszem, hogy sikeresek lennének vele. Ráadásul csődör, kanca vagy herélt tényleg jobb lenne.
2011. nov. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

*Bocsi kicsit rosszul fogalmaztam:

ráadásul a mérete miatt nem hiszem, hogy komolyabb versenyekre alkalmas lenne.

2011. nov. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézzetek valami nagyobb fajtát, welsh pónit, de szerintem a haflingi a legjobb olyan szempontból, hogy póni, szal lehet vele GYEPOSZON póni kategóriában indulni, de nem fogják egyhamar kinőni a gyerekek, ha nem lesznek magasak akár még 16-18 évesen is lovagolhatják.pl.: ő elég jónak tűnik, kanca, a kora is jó, nem túl fiatal, de nem is öreg, van versenytapasztalata is, ugrattak is vele, a papírjai megvannak, gyerekek lovagolták, normális helynek tűnik, ahol eddig volt [link]
2011. nov. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akiket inkább ajánlanék:


[link]


[link]


[link]

2011. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez nagyon pici paci....nagyon... meg nem is éri meg annyira én láttam olcsóbbat szebbet ...
2011. nov. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem okosabb,hogyha egy nagyobbat vesztek.
2011. nov. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!