Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a Stübben...

Le Roy kérdése:

Mi a véleményetek a Stübben seq biztonsági kengyelről? Valakinek van ilyen?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
egy képet léci :D
2011. nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyesmire gondolsz?

Biztonság szempontjából előnyös, mert a lábad nem szorulhat bele a kengyelbe. Hátránya, hogy ha egyszer kikapcsolódik, mert hozzáérsz, vagy hasonló, akkor úgy kell végig lovagolnod, amíg vissza nem húzod azt a gumis részt a helyére.

2011. nov. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazán jön be, bár nem lovagoltam még ilyennel, de ha belegondolsz, ha beleszorul bokáig a lábad véletlen, akkor hogy szeded ki? Vagy akkor kikapcsolódik? Mindegy, nekem semmiképp sem szimpatikus, inkább ez a hajlított: [link]
2011. nov. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem elég biztos az ülésed, akkor számíthatsz rá, hogy sokszor ki fog esni a lábad a kengyelből. Ez az a fajta, amit folyton taposni kell, mert különben rögtön elhajlik és már old is - azaz már kinn is belőle a lábad.

Egyébként szokták szeretni, de mifelénk inkább a gumis kengyel hódít: [link]

2011. nov. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


erre gondoltam.

2011. nov. 16. 20:05
 6/7 anonim ***** válasza:
ez a fajta billenő kengyel csak olyan eséseknél hatásos, amikor nincs belecsúszva nagyon a kengyelbe a lábad, ilyenkor tökéletesen működik. de ha nagyon belecsúszik a lábad, akkor nem tud billenni, mert ellentart a lábfejed
2011. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen az eddigi válaszaitokat. Ilyen kenygelt kaptam a barátnőmtől (születésnapra), lovagolok már egy ideje, azaz 20 éve, igaz edzők nélkül, de mindig segített valaki, nem mondom, h profi lovas vagyok, sőt, de a lábaimra nagyon figyelek, nézegettem a képeket, amiket a barátaim csináltak lovaglás közben, egy hibám van, nem tudom lenyomni a sarkam egészségügyi okokból, de ha mégis sikerül lenyomni, akkor begörcsölnek a lábujjaim, sajnos, ezért gondolta a barátnőm, h ez a kengyel jó lesz, ezzel könnyebben le tudom majd nyomni a sarkam. Szerintetek?
2011. nov. 17. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!