Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Budapest különböző kerületeibe...

Budapest különböző kerületeiben milyen a lovasoktatás? Milyen tereplovaglási lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
bocsika, de még soha nem voltam Budapesten.
2011. nov. 16. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:

A lovaglást elvileg az ország minden pontján ugyanúgy kéne tanítani, tehát nem értem a kérdést. :) Ne félj, itt Budapesten sem kínaiul beszélnek. :D

A 17. kerület környékén vannak szép terepek, ott jó pár lovarda is.

2011. nov. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem voltam még Budapesten, így az én képzeletemben egy nagyváros képe él, aszfaltos utak, esetleg néhol parkkal. Ezért kicsit nehéz megértenem, hogy hogy tudtok ott lovagolni? Főleg a tereplovaglás milyen? Vidéken ott vannak a vég elláthatatlan puszták, erdők, rétek, kiváló tereplovaglási adottságok. Tudom ez most elég taj parasztos kérdés volt, de aki kérdez, az hülye, aki meg nem, az hülye is marad.
2011. nov. 16. 15:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Mi is a 17.kerben tartunk lovat. Semmi gáz, na nem mondom Piliscsaba terepileg jobb volt, de valamit valamiért... Vannak terepek, jó helyek és még erdő is. hajrá:)
2011. nov. 17. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia :)

Én Dunaharasztira megyek ki lovagolni.( pedig budapesti vagyok;)

2012. dec. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!