Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nektek mi a kedvenc lófajtátok...

Nektek mi a kedvenc lófajtátok? És miért?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 18:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
56%
Nekem az ereb, mert nagyon tud, és szeret is menni. Meg szép is :) Neked?
2011. nov. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
arab*
2011. nov. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Arabtelivér, magyar sportló, Nóniusz, Shagy-arab, lipicai.....És az enyém!! :D
2011. nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Ügető♥


Legokosabb

Legszebb

Legintelligensebb

Leggyönyörűbb

Legformásabb

Legtanulékonyabb

Legszeretetteljesebb

Legtiszteletreméltóbb

Legjószívűbb


És legleglegleg solorhatnám *-*


Legalábbis a számomra... :)

2011. nov. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Angol telivér. Tűz; szépség; szenvedély; büszke, de nem önző; tiszta, jó lélek; nagyon tud szeretni; ragaszkodik. A kedvenc lovam (nem az enyém, még csak nem is lehet rajta lovagolni) is telivér, és bár már munkára nem alkalmas, teljesen megőrizte a szépségét, izomzatát, jellemét. Erős jellemük van, sokszor vezérek a legelőn (többek közt az én kedvencem is).
2011. nov. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem nincs olyan, hogy kedvenc lófajta. :) Mármint mindenkinek az lesz, amilyen fajtájú a kedvenc lova, hiszen azzal vannak pozitív tapasztalati. :)
2011. nov. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

angol telivér minden álmom vagy arab esetleg Andalúz *-*

de amúgy sodrottam van :D

2011. nov. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

A tisztavérű spanyol ló és a tisztavérű lusitano ló, valamint a nóniusz. <3 <3 <3 Ez a három a fő fő fő kedvenc!!! <3 <3 <3

... na meg a német lovak (oldenburgi, hannoveri, westfáliai, holsteini), a KWPN, fríz meg a selle francais. <3 <3 <3

Akkor még ott vannak a magyar fajták: kisbéri félvér, furioso, gidrán, magyar sportló. <3 <3 <3


Az ügető nem épp a kedvencem, mert az ügetése picikét eltér a hagyományostól, de mivel volt ügetőm, és csak dicsérni tudom, ezért az is felkerült a kedvenc lovak listájára.

2011. nov. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Én még nem nagyon ismerem a lófajtákat.(lovagolni tudok..:P) és lehet hogy kapok is lovat.Van hely, több lóval együtt tartanánk, stb.. Úgy hogy valami nyugodtabb fajtára gondoltam, csak nem nagyon tudom melyik az..:) amúgy köszi akik írtak..:)
2011. nov. 19. 12:36
 10/24 anonim ***** válasza:
Nem ismered a lófajtákat? De lovagolsz, és lovat akarsz?? :O Höhhh...
2011. nov. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!