Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemény erről a kengyelről?...

Vélemény erről a kengyelről? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 18. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Mi a franc bajotok van a hajlított kengyellel? A gumis kiugrik, ahogy hozzáérsz, ez is biztos kikapcsolódik rögtön, bármi történik... Vegyél egy rohadt pár hajlított kengyelt, az nem fog szétjönni. Már nagyon unalmas, hogy minden második kérdés a kengyelekről szól, hiába mondják el hatan, hogy szétjön, kiírjátok még tízszer...
2011. nov. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb a sima,hagyományos,hajlított bisztonsági kenygyel ezek az ujabbak csak azért vannak kitalálva,hogy valaki nagy pénzt szedjen be ,aki általába ilyeneket talál ki az soha nem ült lovon.
2011. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

ezt használom, ebben még nem csalódtam: [link]


amúgy tényleg a többinél nagyobb a rizikófaktor, hogy akkor adják meg magukat, amikor nem kéne, viszont aki helyesen lovagol azt egy féloldalról nyitott kengyel sem zavarhatja, mert ugye épp csak annyi súly van benne, hogy lifegjen az ember lábán.

Igaz biztonsági kengyelben is akadtak már fenn....

2011. nov. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Ha lenyomod a sarkad, nem csúszik bele a lábad a kengyelbe, ergó nem tudsz benne maradni. Bár estem már úgy, hogy valahogy esés közben csúsztam bele, és benne maradt, szerencsére megállt a ló. Biztonságiba sosem ragadtam még bele, ugyanerről a hajlítottról pofáztam mind a hatvanhat krédésnél, amit az utolsó belinkelt..
2011. nov. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Neeemm!! Félreértetek!! Konkrétan erről a kengyelről kéne meghatározás!! Van hajlított kengyelem, meg sima is. Oktatómnak ilyenje van de nekem annyira nm jön be, nem jöttem rá hogy jön szét!! xDD Na mindeggy szóval a lényeg hogy ő az összes kengyel közül erre esküszik, de mégis mi ebben olyan jó?? Mikor olyan bazi nehéz??
2011. nov. 19. 08:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogy jön szét?

A talprész és az oldalsó szár együtt mozog, vagyis ahogy a talprész emelkedik úgy nyílik az oldala. Ha van súly a talpon akkor zárt állapotú, viszont ha nincs súly, akkor szétnyílik. Szerintem, ha nagyon be van járatva bármikor szétmegy, még akkor is, amikor nem kéne.

2011. nov. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!