Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A képen látható ló az enyém!...

A képen látható ló az enyém! Mindeki mondott rá minden félét. A ti véleményeteket kérem. Ő milyen fajta lehet? A kép léjebb található

Figyelt kérdés

Mondtak rá arabot, kvótert, lipicait..stb.... Szerintetek milyen fajta..Még a jellemét is leírom, ha kéritek :

[link]


2011. nov. 22. 18:29
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Elnézést nem mutatja ki a lovat..mindjárt megpróbálom valahogy kitenni...
2011. nov. 22. 18:31
 2/22 A kérdező kommentje:
No nem mutassa a képet... Az én lovam almás deres...1m 47cm...Nagyon kitartó..gyors...egyenes fejű...Magas lábemelésű, hosszú nyak és test, rövid láb. borzos fekete dúrva sörény...akkor önfejű, ügyes, tanulékonj....főnökösködő...szeme fekete és kicsikeskeny melkas...kanca...olyan hegyi ló lehet..a hegyet mássza nagyon jól...
2011. nov. 22. 18:44
 3/22 A kérdező kommentje:

[link]

Bocsánat, de ilyen picibe teszi ki a képet :(((((((

2011. nov. 22. 18:46
 4/22 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a kepfeltoltes.hu-t!
2011. nov. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
vagy az imagerz.com-t!
2011. nov. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszi majd próbálkozo :)
2011. nov. 22. 20:20
 7/22 anonim ***** válasza:
Tegyél fel egy egész alakos képet róla, mert egy fej alapján nem sokat lehet mondani.
2011. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Zugcsikó
2011. nov. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%
A kép nem mond semmit, mert csak a feje van rajta, az is alig. Leírásod alapján egészen biztosan nem arab, nem lipp, ez egy sokféle ősből "összegyúrt" lovacska, szerintem semmiféle származásra nem lehet visszavezetni, de ha szereted őt és jól érzitek magatokat együtt, akkor ez nem is lényeges. :-)
2011. nov. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hát a gazdája akitől vettük Lipicait mondott...és a többbi lovas arabot a test megítélééről..mármint a verseny bírái...Az igaz rá, h Ő a GAETANA ló...az valami Lipicai fajta vagy számazásu..Lipicai bizttos van bennne...de A könyvben olvastam ..és a lejjelmzések pont a hegyi lóra érvényessek..majd képet pórbálok trenni de nem tudom..
2011. nov. 23. 09:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!