Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti hogyan tartjátok ilyenkor...

Ti hogyan tartjátok ilyenkor tisztán a szürke lovaitokat, mosásra gondolok?

Figyelt kérdés

2011. nov. 27. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Télen nem lehet lovat mosni, mert megfázik a hidegben, kivéve, ha spéci helyet építesz hozzá. Szürke lovat meg ne vegyen az, aki nem bírja elviselni rajta a foltokat. Ennyi a történet.
2011. nov. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Télen sehogy :D Egy óráig kefélgetem szegény, és még ígyis sárgás marad. De én így szeretem, és mindenki szeresse a lovát úgy, ahogy van.
2011. nov. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sehogy, leápolod, ahogy a többit, max foltos marad.
2011. nov. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
akkor vigyen el szarosan versenyre?:)
2011. nov. 27. 19:44
 5/11 anonim ***** válasza:
Szénnel.
2011. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jaa hogy verseny. Vizes szén, és utána kikeféled Nem tudom hatásos-e, a neten olvastam. Vagy moss le egy kis részt, törölgesd minél szárazabbra, így nem tud megfázni. Ez nagyon hosszas lehet, de jobb tipet nem tudok mondani.
2011. nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
a szeneset megpróbálom köszönöm:)
2011. nov. 27. 20:18
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát a farkát megmoshatod langyos vízben, de azért azt is töröld jó alaposan szárazra, hogy ne vizezze össze a lábát. Tartsd a vödröt fenn, és rakd bele a farkát. Legjobb, ha egy tartja a vödröt, a másik meg mossa külön szürke lóra való lósamponnal.

A szenes verzió is jó, na meg ha kinn van a legelőn vagy a nagy homokos talajú karámban, és egészséges, akkor magától is lepörög róla a piszok.

Na de ha verseny, és nincs lószolárium, akkor maradj a szénnél.

2011. nov. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az enyém egész nap legelőn van, lehempergi magáról az összes koszt, ritka, hogy sárga maradjon. Sok más ötletem nincs, mint amit előttem írtak.
2011. nov. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

a szenes megoldás is jó, de egy egyszerű vizes szivacs is megteszi. csavard ki jól, így nem fog átázni teljesen a szőre, viszont a kosz lejön. utána még egy frottír vagyí pamut anyaggal is átdörzsölheted, ha túl vizesnek ítéled meg. vagy tegyél rá takarót :D


én sima edzésekre sem megyek be koszos lóval és felszereléssel, lehet, hogy engem neveltek régimódian, de SZAROS LÓRA NEM ÜLÜNK :D

2011. nov. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!