Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez így ér? Tudom, hogy nem...

Ez így ér? Tudom, hogy nem lehet megmondani így, de ez olyan bosszantó.

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akit én szoktattam rá a lvaglásra, egy éve. aszóta el van szállva magától, mikor csak a legkényelmesebb hátú ovan tud tanügetni, az enyémen nem, én viszont igen. Úgy álítja meg a lovat, hogy fűrészeli a száját, szőrén nem mer vágtázni, lépésben már többször is leesett. Terepen többször is elsírja magát, hogy gyors neki a vágta, és sokszor vágta közben megpróbálja megállítani a lovat. Nem tud semmi patanyomfiurát, és azt se tudja hogy mi az a könnyített ülés. Én 7 éve lovagolok, abból az első 4 csak ügetéssel telt :S aztán vágtáztam, tudok szőrén ugrani is, vágtázni is, tudom az alakzatokat, tudok kikönnyíteni, és nem sírok vágta közbe. És engem nem akar megtanítani az edző ugrani, őt meg igen. De neki nem is fejlődhetett ki annyira egy év alatt a combizma mint nekem nem?? Lécci ne cseszetek le, ha nagyon hülyeségnek találjátoka érdésem, és le akartok oltani, akkor inkább irjatok egy pontot.
2011. nov. 27. 20:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a problémád. Te jobban és régebb óta lovagolsz mint ő. Szereti csinálni még ha nem is olyan jó benne. Mi a probléma?
2011. nov. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Erre nyugodtan kérdezz rá az edzőnél egyenesen, nyíltan, kertelés nélkül.

Másrészt, nincs kizárva, hogy csak akar neki mutatni valami újat, hátha abban több örömét leli/tehetségesebb.

2011. nov. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
az a probléma hogy a barátnője bénább mint ő és az oktató a barátnőjét akarja ugratni tanítani...pedig ő (kérdező)sokkal jobban megérdemelné, vagyis fejlettebb lenne rá...Nem tudom hogy mit lehetne csinálni ..talán nyíltan megmondanám neki az oktató előtt vagy az oktatónak hogy téged kéne ugratni tanítani... :)
2011. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát igen, úgy ézem, ogy jobb vagyok, és ezt a közös barátnőnk is megmondta. De az edző olyan ürügyekkel jön, hogy nem tudok jó lábra lovagolni, meg ilyenek, de ez hülyeség..
2011. nov. 27. 20:32
 5/19 anonim ***** válasza:
attól h nem tudsz mondjuk jó lábra lovagolni szentem akkor is sokkal jobb vagy ahogy elmondtad beszélj vele de ha már szőrén ugratsz akk miért kell megtanulnod ugrani csak ezt nem értem O.O ??!!
2011. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Legalább is szerintem, mert 7 év lovaglás, abból 4 egy méregdráa lovardába nem meg kárba szerintem.
2011. nov. 27. 20:42
 7/19 A kérdező kommentje:
Szőrén csak titokban ugrottam kisebb x-eket. De tudok jó lábra lovagolni, szóval ez csak egy kifogás.
2011. nov. 27. 20:45
 8/19 anonim ***** válasza:
Irígy vagy. Oké, jogos, de ha szőrén tudsz ugrani már, akkor nem kell megtanulj ugrani... Olyat nem lehet, hogy mindkettőtöket tanítsa ugrani? Ezért most ne a barátnőd utáld, nem ő veri a seggét a földhöz, hogy ugrani akar, hanem az edző akarja tanítani... Szólj, hogy szeretnél te is, ennyi. Viszont ha az edződ nem hagyja, biztos megvan rá az oka.
2011. nov. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
lehet nem is tud szőrén ugrani vagy csak mondja ... kicsit ez nekem sántit :/ mi az igazság ezt senki nem tudja !? szal választ se tok irni
2011. nov. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
A barátnőm piszkálja folyton, ogy őt tanítsa.
2011. nov. 27. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!