Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ilyet használ valaki? És jó?

Ilyet használ valaki? És jó?

Figyelt kérdés

Túl olcsónak tűnik XD

[link]



2011. nov. 27. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Jah, van egy ilyenem is. Horze termék. Teljesen megfelel a céljának.
2011. nov. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Azért olcsó, mert műszőrmés, így aztán sok negatív tulajdonsága is lehet. Nem biztos, hogy rossz, ki kell próbálni, én magam a műszőrmét nem igazán csípem, mert nem feltétlenül ideális a ló bőrének. Ha nem hosszú távon használod, valószínűleg nem lehet nagyon rossz, tisztítani meg sokkal könnyebb, mint a valódi szőrmét. Hobbilovagláshoz teljesen elfogadhatónak tartom. Én magam nem használok ilyet, de én versenyzek, az ugrólovaknál megfelel a sima nyeregalátét (még soha nem törtem fel a marjukat), a távlovaknál meg csak nagyon komoly alátétet használok, mert 40km-t is mennek átnyergelés nélkül, ekkora távra nagyon megnézem, mit rakok rájuk (az első állatorvosi kapuig kell ekkora távot megtenni, ott szoktam cserélni az alátétet, szóval műszőrméset semmiképp nem teszek rá, de ez ugye speciális eset).
2011. nov. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Max 2 órákat lesz egyszerre használva :)

Hobbylovi, bár azért igyekszünk fejlődni!

Köszönöm a válaszolkat!

2011. nov. 28. 12:33
 4/7 anonim ***** válasza:
De akkor ezt most hova kell rakni? Nem a nyereg és a nyereg alátét közé?? Akkor meg tökéletesen megfelel!!
2011. nov. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"Túl olcsónak tűnik XD" Háát ez x""DD Behalás!!
2011. nov. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom nyereg és nyeregalátét közé kell rakni.

Azért tűnik túl olccsónak, mert már szintén műszőrt is láttam hasonló kinézetűt 10k fölött.

2011. nov. 29. 11:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Olcsóbb márka ennyi!
2011. nov. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!