Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lusitano lóról vélemények?

Lusitano lóról vélemények?

Figyelt kérdés
Hobbilónak tartanám vidéken ugy hogy minden nap tudok vele foglalkozni. Mellesleg nem elsö lovam lenne....éééés mennyire lehet jol tanítani mert csikóként venném.
2011. nov. 30. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Magyar országon nem fogsz kapni sztem!! xD
2011. nov. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerem, de így képről meseszépek. Viszont igaz, hogy vagy nem, vagy nagyon nehezen fogsz találni, mert még csak hírből sem hallottunk itt róla, nemhogy legyen is..:D Viszont ha el tudod intézni, hogy külföldről vhonnan sikerüljön venni, akkor sok sikert:)
2011. nov. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még amikor kinn voltam Németországban, akkor láttam őket élőben. Magyarországon ritkább, mint az andalúz. Jó, ha van belőle egy pár. Nekem az egyik kedvencem, de amilyen gyönyörűek, olyan drágák is. Külföldről kell behoznod, ha vennél, és olyan 10 millió Ft-od tuti legyen rá. Azok, amiket láttam elképesztően gyönyörűek voltak, főleg a fekete, vagyis inkább nyárifekete volt. Temperamentumosak, és olyan volt az egész benyomásom róluk, mintha mindjárt robbannának, mégis a legmeglepőbb, hogy a lovasuk utasítása nélkül egy lépést nem mentek előrébb. Iszonyat jól képzettek voltak. Rövidebbek, mint az andalúz, ami az egyiknél kicsit nekem szépséghibának tűnt (de csak szerintem), a többinek viszont nagyon jól állt. Sosem felejtem el őket, főleg azt a nyárifeketét. De még nagyon a közelükbe sem lehetett nagyon menni, annyira vigyáztak rájuk, ami azért érthető, hiszen iszonyat drága lovak.
2011. nov. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat....németben laknak az őseim és ismernek tenyésztőt akinek van Lusitano lova...igaz sokba van és nagyon kell vigyázni rá de van rá keret :D várom a többi választ is. :D
2011. dec. 1. 14:29
 5/5 anonim ***** válasza:

ha jol tevedek ez 7/8 lusitano 1/8 qwarter

http://www.youtube.com/watch?v=O4glo6LBmyI

2011. dec. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!