Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovaglónadrágos kérdés?

Lovaglónadrágos kérdés?

Figyelt kérdés

Másfél éve lovagolok, van 1 kobakom, kesztyűm, illetve lábszárvédőm. Általában szűk szabadidő nadrágban lovagolok. Lovagló nadrágot nem akar anya venni, mert

1. drága.

2. abban a korban (13) vagyok, ahol egyik héten vagyok 60 kg, másik héten meg 45.. Szóval a lovagló nadrág nem lenne tartós..

Ti mennyi idő után vettetek lovaglónadrágot?


2011. dec. 1. 22:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
3 hónapja lovagolok, most vettem egyet a napokban, használtan. 3000 forint csak nem lehet olyan nagyon drága, és senki nem fogja tudni, hogy használt e , vagy sem:D
2011. dec. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
néz szét a vaterán, 1500 forinttól indulnak a gatyók
2011. dec. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én 5 éve lovagolok, ha jól emlékszem,kb egy év után vettünk lovaglónadrágot,akkor 12 voltam.De akkor a legolcsóbbat vettük,mert elég hamar kinőttem,neked is ezt javaslom,lehet már 3000-ért is kapni egész jókat.
2011. dec. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Én több év után, de mióta megvettem az elsőt, nem bírok melegítőben lovagolni. MMint tudok, csak furcsa.

Kérj karácsonyra, arra csak nem mond nemet4

2011. dec. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem vettek, mondjuk egyéb felszerelést sem. Az első lovaglónadrágomat 19 évesen vettem magamnak. Egyébként, ha van a közeletekben Dechatlon, ott egész olcsón lehet lovaglónadrágot venni. A gyerek méretűek 3400 Ft-ba kerülnek, azt hiszem 176-os méretig vannak (én s-es női méret vagyok és jó rám a 164-es gyerek).
2011. dec. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Akkor vettem meg az elsőt, amikor már úgy álltak a dolgok, hogy versenyezni is fogok. Szintén azért, mert drága, és mert a súlyom is változik, na meg mert messze volt a lovasbolt, és senki nem bírt volna elvinni, a vonat, meg az autóbusz pedig egy reggel arrafelé,és egy este visszafelé volt. Aztán persze vettem többet is, de addig nem volt.
2011. dec. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én akkor vettem lovaglónadrágot, amikor biztos voltam benne, hogy már nem növök (2 éve vagyok ugyanakkora, így már biztos vagyok, benne, hogy nem növök) így vettem egy lovaglónadrágot.Mellesleg kiskorom óta lovagoltam, néha kihagytam fél évet, de kibírtam melegítő naciban, vagy cicanaciban, szerintem ezek is megteszik, amíg nem éred el a teljes méreted.
2011. dec. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mindig turiban veszem, így nem túl drága. A hároméves lányomnak is van, ő is abban lovagol, pedig ő igazán lovagolhatna még bármiben, de 900 Ft-ért vettem használtan az övét, szóval olcsóbb volt, mint a m elegítője. :-)
2011. dec. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

[link]


Itt nézz körül, ha tudsz, árulnak használt gatyákat is, van nagy készletük, tudsz válogatni. (legalábbis tavaly még volt) Még az is lehet, hogy ha beviszel egyet, becserélheted.

2011. dec. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a pesti aranypatkó megszűnt :(

Viszont versenyekre szokták vinni a használt lovaglónadrágokat, én is ott vettem, 4000 pénzért csudijó telibőröset.

Egyébként mivel nincs nadrágja, nem tud mit becserélni, és tudtammal nem is foglalkoztak olyannal.

2011. dec. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!