Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért ilyen az ismerősünk?

Miért ilyen az ismerősünk?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves csikója meg a csikónak az anyja ő 13 éves.

Múltkor mondtam, hogy kiszeretném vinni a csikót a karámbam, hogy foglalkozzak vele és elkezdi nekem mondani, hogy ne vigyem ki mert el fog rántani a ló, meg mit csinálnék kint vele meg stb.

Bezzeg mikor kint van barátnőm akkor megengedi..

Meg amúgy se csinál semmit a ló , múltkor is otthagyott minket barátnőm mert megy kutyázni és tök nyugodt volt a ló. Amikor meg mondom az ismerősömnek akkor mintha meg se hallaná..

Jó, tény , hogy nem vagyok olyan nagyon erős.

Meg barátnőm is alig jár ki, és amúgy is szeretnék egy kicsit "önállósulni".

16/l


2011. dec. 2. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
nem értem min vagy kiakadva,nem a te lovad.aztán ha nem figyelsz és el*szol vmit, a ló megsérül akkor meg nézel nagy ártatlan szemekkel gondolom.odamenni megsimizni oké,de minek akarsz te más lovával foglalkozni?ez nem csak szórakozás hanem felelősség is
2011. dec. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Képzeld tudom, hogy felelőség ;) Egy hetes korától ismerem a lovat, járok hozzá. Kötőféket vettem neki meg minden. Régebben még nem kellett szólnom, hogy kiviszem akkor vittem ki amikor akartam csak most már erősebb lett meg stb.
2011. dec. 2. 17:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Irigy a barátnőd. Ennyi, nekem is van pár ismerősön, majd rájössz.
2011. dec. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem a te lovad, én sem bíznám egy idegenre a lovaim, de még a barátnőimre sem. Ha történik valami veled, vagy a lóval, akkor egyből a tulajdonos a felelős. Nem azért csinálja, mert téged nem kedvel, csak egyszerűen mindenki a saját lováért tartozik felelősséggel. Hogy a saját esetemet említsem, egy veled egykorú lányt úgy pofán csapott a lovam a karámban, hogy egyből a hátsójára ült. A ló meghallotta, hogy a másik ló nyerít, és odafordult elég gyorsan. Hiába az, hogy nem volt szándékos, de mégis megvolt a baj.
2011. dec. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Persze azt megértem, hogy a tulajdonos viszi a felelőséget csak azt nem értem, hogy ha a barátnőm ott van akkor miért engedi..
2011. dec. 2. 18:19
 6/11 anonim ***** válasza:
mert ketten vagytok,biztonságosabb
2011. dec. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én is voltam már úgy, hogy nem futószáraztam egy 180 centis magyar félvért egyedül, hanem egy lovastársam ott volt, baj esetére
2011. dec. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ő lova, azt csinál, amit akar. Azt viszont nem nagyon értem, hogy te miért veszel más lovára kötőféket?

Lehet én vagyok furcsán összerakva, de baromira nem szeretném, ha egy ismerősöm bármelyik lovammal saját lovacskásat játszana. Mondjuk vagyok elég karakán, hogy az elején rögtön ezt tisztáznám is.

Szerintem az ismerősöd egyszerűen nem szeretné, ha a lovát piszkálnád, csak nem akarja a szemedbe mondani.

2011. dec. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem a te lovad, ezt elfogadhatnád már. azért se tartozna magyarázattal, hogy pl miért nem használhatod az autóját meg a lakását. (lehet, hogy én vagyok túl öreg, de valamiért nem tudom elhinni, hogy egy 16 éves lány így gondolkodna..)
2011. dec. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem a te lovad,fogadd el.

Ha ketten vagytok nem történhet akkora baj vagy ha megtörténik akkor ketten vagytok.

2011. dec. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!