Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vannak itt székesfehérvári...

Vannak itt székesfehérvári vagy környékbeli lovasok?

Figyelt kérdés
Közös lovastúra szervezés, kötetlen barátkozás és ilyesmik... :)
2011. dec. 3. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól hangzik :) ;)
2011. dec. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én. :) De hogy mennyire férne bele most az időmbe ilyesmi, azt nem tudom megmondani, nem érem utol magam a tanulmányaimban. :/

Ja, és bár lovastúra-vezetést tanultam, de nem vagyok tapasztalt lovas, én totál kezdőnek tartom magam. :D

2011. dec. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én pont Székesfehérvár környékén szeretnék olcsó bértartási lehetőséget találni egy lábsérülése miatt alig lovagolt, inkább már csak szeretetből tartott idősebb pacinak, lehetőleg rideg vagy félrideg tartásra.


Egy 15 éves herélt lóról lenne szó, szegénykémnek pár évvel ezelőtt részleges ínszalag szakadása volt a jobb első lábában, illetve ezen kívül sajnos kezdődő kehességet is megállapítottak nála.


Anyagilag viszont sajnos nem állok túl jól, egyetemen tanulok Győrben, és emiatt jelenleg albérletben élek (sajnos túl nagy a távolság, és nem tudok minden nap felutazni Győrbe, majd este vissza, ezért kellett odaköltöznöm albérletbe). Nagyjából 20.000 ft lenne a max, amit fizetni tudnék, magyarul a takarmány ára, amit a lovam megeszik, és persze emellett a kovácsot, az oltásokat meg a féreghajtást is én állom, de tényleg csak annyi pénzem van rá, hogy az abrakot kifizessem.

Jóindulatú, nyugodt és aranyos paci, nem zavar sok vizet, én is csak annyit, hogy hetente 1-2 alkalommal kiszaladok lecsutakolni meg esetleg kiviszem legelni, és ennyi. A kehessége miatt viszont legelős tartás lenne számára az ideális, vagyis hogy minél több időt tölthessen a friss levegőn, ezért örülnék, ha lenne lehetőség rideg vagy félrideg tartásra.


Tudom, hogy nem sok, amit fizetni tudnék, és hogy a legtöbb lovardába ezért nem is tudnám vinni, szívem szerint én is inkább egy magánházhoz vinném, egy ottani paci mellé társaságnak, de nincsenek ismerőseim a környéken, és nem tudom, kihez fordulhatnék. :(


Ha esetleg tudtok nekünk ebben segíteni, vagy ha tudnátok ajánlani valakit a környéken, akihez mehetnénk, azt nagyon megköszönném! :)

2012. jan. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia ! első vagyok .. bocsi hogy nem tudok menni .

De szerintem lóbarátok fórumain indíts egy topicot vagy van is olyan hogy ebben a környékben és ott dobd fel az ötletet mert ott biztos lesznek akik mennének !

2012. jan. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!