Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A nyáron olyan lovastáborba...

A nyáron olyan lovastáborba szeretnék menni ahol komoly versenyzők is vannak (én is versenyzem) díjlovas és díjugró táborok érdekelnek, helyek, tapasztalatok, ahol már voltatok?

Figyelt kérdés
Valami ismert nevű jó,szép, lovardára gondoltam! Ahol elég híres az edző is és pl nem az megy h díjlovas tábor de univerzális nyeregben lovagolsz.! Hanem díjlovas tábor díjlovas nyeregben,szakmai edzőkkel, ebben jártas lovakkal. A díjugró táborra is ugyan ez vonatkozzon a maga cuccaival. Tippek? Megye mind egy!
2011. dec. 4. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Tatti edzőtábor?
2011. dec. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Túrkevén szokott lenni díjlovasoknak edzőtábor!

Meg Dögén is az Ameko lovardába. Ott azt hiszem díjugrató, díjlovas van.

2011. dec. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Edzőtáborra gondoltam én is. Ha díjlovas, akkor Dallos Gyula bácsi tart ilyesmit pl idén is volt februárban Simonpusztán és márciusban Szegeden. Megjegyzem nem olcsó, de ha komolyan versenyzel, megéri ezt a pénzt.

[link] Őket keresd szerintem még. Ugrót sajna nem tudok.

2011. dec. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem, ha már ennyire szakirányúan akarsz menni mindenképpen, akkor miben versenyzel? Vagy az hogyhogy mindegy, hogy ugró vagy díjlovas tábor?
2011. dec. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

lovat nem akarok vinni! szoval olyan helyet szeretnék ami egy rendes tábor csak jó lovakkal és edzőkkel. mert edzőtáborba kell ló is.

amugy utolsó válaszoló azért,mert az ugrósoknak is kell néha dijlovaglás ülésfejlesztés miatt..

2011. dec. 5. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!