Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megvennétek ezt a lovat? Mi a...

Megvennétek ezt a lovat? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 4. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Az anyai nagyapját lovagoltam. Ha csak egy kicsi is van belőle ebben a csikóban az már nagyon jó. Viszont nekem ellenszenves hogy 3 évesen ilyen szinten be van lovagolva.
2011. dec. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem rossz kis ló, de nekem is az a problémám, hogy eléggé el van kapatva. 3 éves csikót elég alapszinten egrecíroztatni, ők pedig már ugratják, csinálják vele a féloldalazást, az ugrásváltást stb. és szerintem nem kellene ezt ennyire elkapkodni. Viszont jónak tűnik, a származása is jó, úgyhogy érdemes kipróbálni.
2011. dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet rossz kis ló, de az ugratást hanyagolnám vele még, mivel baromira nem tesz neki jót, hogy ilyen fiatalon már ugrik. Nézd meg, esetleg állatorvossal is, próbáld ki, aztán ha bejön és érzed a szikrát, hogy ő kell neked, vedd meg.
2011. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megvenném, de kicsit lassítanák a tempóból. Ha megakarod vásárolni, akkor személyesen is ki kell próbálni, magaddal vinni az állatorvost és egy olyan szakembert, aki ért a lovakhoz. Nekem nagyon tetszik, és ha ne lenne már elég lovam, tuti lecsapnák rá.
2011. dec. 5. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem is az zavar, hogy már annyi mindent tökéletesen tud. Vagy nem tudja, és ez a jobbik eset, vagy túl korán elkezdtek vele foglalkozni, ez a rosszabb. Én úgy tudom, hogy 3 éves kora előtt nem nagyon kéne felülni rá.

Egyébként jól néz ki!

2011. dec. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hoppáá.. Nem elérhető a link?? Megvan a gazdája? :)
2011. dec. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!