Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szisztok, éppen egy lóvásárlás...

Szisztok, éppen egy lóvásárlásba pottyantam bele és jó lenne, ha megmondanátok a véleményeteket, de tényleg 100%-ban őszintén! Szerintetek melyik jobb lónév? Fácán vagy Mese?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 15:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Inkább a fácán, de nekem egyik se tetszik.
2011. dec. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem annyira egyik sem jön be, nem azt mondom h Táltos legyen na de az h Fácán :/
2011. dec. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Sebestyén Balázs lovát Mesének hívták. Én a Mesére szavazok.
2011. dec. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem azért amiért az előző válaszoló . De Mese :)
2011. dec. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek! És én is a Mesére szavaztam.És aki azt mondta, hogy egyik sem, az is válasszon, légyszi, mert tudom, akinek nem tetszik, az oké, de ha akartook, ide írhattok olyan lóneveket, amik nektek is tetszenek! Várom a többit is...
2011. dec. 7. 15:40
 6/18 A kérdező kommentje:
Ja igen és én ismerem Sebestyén Balázs Mese nevű lovát, de az nem csak az övé, hanem az egyik barátnőmé is :))
2011. dec. 7. 15:42
 7/18 anonim ***** válasza:
nekem a mese nagyon tetszik! sok szerencsét a pacihoz!
2011. dec. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekem is a Mese tetszik a kettő közül, de más okból. :)


Én mondjuk megtartottam a régi nevét, mert már nem csikóként vettem, és azt szokta meg.

2011. dec. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az enyém is egy csikó még, de nagyon okos és pej. Amúy nóniusz. Meg kérdezném, hogy a nóniuszokban meg lehet bízni? Makacsak? Aki tud vmiit, az írjon, mert volt már egy nóniuszom, az eléggé hisztis volt :S
2011. dec. 7. 16:00
 10/18 anonim ***** válasza:

Első - Mesés vagyok-. Ha lehet mást is választani, akkor n Bóbitára szavazok. Rééégi nagy vágyam, ha lesz egy lovam Bóbitának hívják. :))


(Off: Balázs odaadta a lovat egy lánynak, akitől vette, de már el is adta azóta.))


Szóval: Bóbita (:

2011. dec. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!