Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez a csaj meg mit csinál?

Ez a csaj meg mit csinál?

Figyelt kérdés

az egyik ismerősöm ismerőse. most néztem a facebookon. kicsit meglepődtem. KOBAK NÉLKÜL! A KEZÉT KELL NÉZNI FŐLEG!


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


az oké hogy engedsz a kézzel, de ekkorát nem kéne...

mi a véleményetek?


2011. dec. 8. 18:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nagyon kiemelkedik és túlságosan előre teszi a kezét ,a vállai előre vannak esve.Az utolsó 2 képen látszik ,hogy nagyon az ugrás alá ment nyílván a félfelvétel is elmaradt,nem volt megigazítva a ló ezen kívül a ló nem zár föl rendesen ,lóg a lába szoval nem egy nyerő szituáció az bisztos.
2011. dec. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
Ugrás közben csutakolja a ló sörényét. Én is mindig így szoktam, ezek szerint rosszul csinálom?
2011. dec. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Gratula annak az oktatónak/ lovardának aki kobak nélkül engedi lovagolni!!4
2011. dec. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
56%

Nálunk az oktató se visel kobakot, pedig csikót lovagol be. :P

(Én viselek, mert nem kockáztatom a fejem épségét)

2011. dec. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
idiota!semmi stilus!semmi biztonsagerzet!borzalmas lovaglas!
2011. dec. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
semmiképp nem lovagolnék olyan helyen ahol ilyenek (kobaktalanok ) az oktatók....az hiányos felszerelés....kicsit olyan mintha biztonsági öv nélkül tanítanának vezetni...
2011. dec. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Én is csak az ágak miatt hordok kobakot terepre. (otthon tartom a lovam).


Hát én azt az edzőt/oktatót is megnézném aki így engedi lovagolni és nem javítja ki a hibáit. A csajnak mutatni kéne egy tökéletes stílusban ugró lovas képét és a sajátja mellé raknám, hogy nézze meg mik a különbségek és hogy van hova fejlődnie. Ezt az elemzést természetesen egy jó edző adhatná neki, aki megmondja mit miért és hogyan kell végrehajtani.

Én sürgősen lovit váltanék.

2011. dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
én is nagyon meglepődtem a kép alapán főleg hogy alá kommentekben olyanok voltak arva hogy: jajj de szép!ügyi vagy! csak így tovább!...-.-'
2011. dec. 8. 20:10
 9/26 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy van egyébként oktató, nem minden lovardába van. Van egy lovarda azt ott lovagolsz és van egy lovardavezető aki vagy tud lovagolni vagy nem.
2011. dec. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Na igen, pontosan ezt szajkózzuk itt mindannyian! Majd ezeket a képeket lehet linkelgetni azokhoz a kérdésekhez, hogy "hogyan kezdjek el a lovammal ugratni?"

Mindig magunkat ismételgetjük, hogy "edző nélkül SEHOGY", de végre itt az élő példa, hogy mi is lesz, ha valaki figyelmen kívül hagyja ezt a tanácsot, mert hogy ezt a lány a saját "tudására" alapozva kezdett el ugrani, az 100%.

Hasznos kis képek, köszönjük!

A hibákat pedig előttem már leírták.

2011. dec. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!