Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 2 mént be lehet fogni fogatba?...

2 mént be lehet fogni fogatba? Nem fognak kabarézni?

Figyelt kérdés

2011. dec. 9. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább ne tegyétek... Nekünk volt két olyan ménünk, akik nyereg alatt korrektek voltak egymással, nem volt hőbörgés, ha el kellett menni egymás mellett, de az csak néhány pillanat, meg ez alapból egy kivételes eset.

Úgyhogy szerintem ne.

2011. dec. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk probléma nélkül mennek a ménjeink fogatban. Két testvér, de a lovardában is összeszokták fogni a méneket.

Amúgy ha két idegen kancát fogsz össze, az se jobb, mert ugyanúgy összebalhézhatnak.

A kancám úgy aprítsa a többi kancát, mint ha maga Jackie Chan lenne.

Nem minden ménnel lehet ezt, és ha össze is fogod őket, akkor egy darabig még balhéznak. A befogásnál szokott lenni a probléma, amikor egymás mellé vezeted őket. Akkor kell nagyon vigyázni, nehogy lecsapjon, vagy megrúgjon, megharapjon, vagy egyszerűen csak oldalt ugorjon. Ha már elindultok, akkor nincs idejük rosszalkodni. Azért akkoris "közéjük kell csapni", ha szemtelenkednek, mert az elég rossz, amikor az egyik pl. kiugrik az istrángból, vagy oldalt ugrik.

2011. dec. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha össze vannak szokva igen.

De gondolj bele két tök idegen lovat akármilyen neműek nem foghatod össze mert hiszti lesz.

2011. dec. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is láttam már csak mén fogatot.
2011. dec. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
sok mén fogat van, de ha itt kérdezed szerintem ne fogj be semmit:)
2011. dec. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!