Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen az ha valaki társtulajd...

Milyen az ha valaki társtulajdonos?

Figyelt kérdés
Az tulajdonképpen mit jelent? Ott is ugyanúgy van szerződés?
2011. dec. 9. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Van egy szerződés amiben kimondjátok hogy ki fizeti kaját, az állatorvost kovácsot meg mindent lényegében.

De szokták mondani hogy: 'Közös lónak túrós a háta'

Ami annyit jelent hogy a ló nagyon le van használva.

Én nem tartanék így lovat de te tudod a lényeg az alapos szerződés!

2011. dec. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És akkor itt valamit a lóért kell fizetnem? Vagy csak a költségekbe szállok bele?

Nem akarok semmi ilyesmit csak hallodtam róla, de nem tudom , hogy milyen ez vagy mi ez és ezért kérdezem. :)

2011. dec. 9. 22:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ketten vesztek közösen lovat, akkor van ez a kölcsönös megegyezés, amit legjobb szerződésbe foglalni, hogy kinek mi a része, felelőssége a dologban. Az egész egy nagy hülyeség, mert előbb utóbb csak konfliktus lesz belőle, és van lovad, de mégse. Akkor már inkább a lovarda, vagy saját ló.
2011. dec. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam mondjuk nem pont így van. Van egy lovam, de ketten tartjuk el. Szóval papíron csak az enyém, de barátnőmmel mégis közös a ló. Szüleim miatt nem lehet kiírni ezeket a lovardában, meg ilyenek. De ő ugyan úgy lovagolja, ahogyan én is, akkor megy ki, amikor akar, és az viszi épp a bértartást vagy az oltás pénzt, aki hamarabb megy.

De mondjuk mi együtt is lakunk, szóval nálunk ez így működik.


És még annyi. Közös lónak túros a háta, nem pedig túrós.

2011. dec. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!