Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Shetlandi póni belovaglása/ido...

Shetlandi póni belovaglása/idomítása?

Figyelt kérdés
Lesz egy lovam (magyar félvér,vagy esetleg nagoybb sportpónit szeretnék),és úgy tudom kell neki egy társ,de a kutyámat nem igen akarom mellé,mert elég eleven kis vakarcs :) Tatám javasolta,hogy vagy egy csikót vegyünk,vagy egy shetlandit.Én a shetire gondoltam,mert unokahúgom akkor tudna lovagolni (4 éves) csak ha nincs jól belovagolva a shetlandi,akkor én hogy neveljem? 13 évesen nem fogok ráülni :/
2011. dec. 10. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel belovagoltat? -.-" akkor nincs ilyen bajod
2011. dec. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sehogy ne neveld,egy ló belovaglásához/átlovaglásához nagyon kell érteni azt nem csinálhatja csak kedve szerint mindenki mert balesettel,sérüléssel is járhat akár ha valamit rosszul csinálsz.Ha enyire tapasztalatlan vagy akkor neked egy jól belovagolt idősebb ló való,és a belovaglás ,idomítás technikáját amúgy sem lehet itt leírni ezt az életbe kell megtanulni.
2011. dec. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem értitek...Belovagolt lovat veszek,amit fogok lovagolni,de mellé szeretnék egy shetlandit is venni.
2011. dec. 10. 17:17
 4/10 anonim ***** válasza:
De értem ! Kérdeztél egy olyat is,ha nincs jól belovagolva a shetlandi akkor hogyan neveld,hozd helyre.Ha egy ló rosszul van belovagolva azt át kell újra lovagolni tehát tartom magam az előző válaszomhoz.
2011. dec. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod te belovagolni mert magas hozzá a súlyod és nincs egy fiatal lovas se aki be tudná lovagolni vegyél belovagolt pónit.. -.-"
2011. dec. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Már bocsi,én megkérdeztem,szerintem rossz szó nélkül,semmi sürgetéssel.

Első hozzászóló meg tökre lenéz.Normálisan kérdeztem,úgy tudom.

2011. dec. 11. 15:38
 7/10 anonim ***** válasza:

1. Vagyok: nem lenézlek csak miért gondolkozol ezen ha nem tudod belovagolni meg nincs fiatal lovas a közeledben aki belovagolná neked akkor vegyél belovagoltat.

És nem le néztelek csak elég hülye kérdés.. ;)

2011. dec. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ez a ló jó ? :'D [link]
2011. dec. 12. 09:51
 9/10 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudjatok de a kérdezőnek van igaza!

Úgy adják el a legtöbb ember a shetlandit mint amelyik be van lovagolva..meg kocsiztatva..átb*asszák az ember fejét. :)


Értelmezzétek már!

Aztán most lehet az ilyeneket: -.- hozzávágni a kérdezőhöz.

2012. márc. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. aug. 2. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!