Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ezt el lehet tépni? HOgy...

Ezt el lehet tépni? HOgy lehet ez?

Figyelt kérdés

Ilyen a kesztyűm: [link]

Ma mentem ki a lovakhoz, és fent volt a nyergelőasztalon, ahol a kutya nem éri el, és le volt szakadva a mutatóujja, ott volt mellette az asztalon. Szerintem valaki letépte, mert a kutyák nem érik fel meg akor szétrágták volna. De csak az az ujja hányzott. Le tudja tépni ezt egy 14 éves lány? Mert szerintem elég tartós kesztyű, nem szabadna hogy magától leszakadjon csak úgy az egyik ujja.


2011. dec. 10. 18:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Lehetett egér is, az lehet h fel tudott oda mászni :(

Vagy ha rosszindulatot feltételezel, ollóval is lehet. Meg ha már kopottabb, használtabb a kesztyű, akkor szakadhat is.

2011. dec. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Tanulság. Ne hagyd ott, hord magaddal.... Amúgy le szakítani tuti nem lehet, akkor tök rojtos lenne meg minden..
2011. dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Még tök új volt. Nincs rajt semmi kosz, meg semmi. Ló le tudja szakítani?
2011. dec. 10. 21:15
 4/18 anonim ***** válasza:
Persze a lónak elég erősek a fogai, de milyen a "szakadás"?
2011. dec. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Olló van az asztalon, de aniyra nem szabályos. Majd teszek fel képet.
2011. dec. 10. 21:17
 6/18 A kérdező kommentje:
5 perc és fent lesz ne menjetek sehova.
2011. dec. 10. 21:21
 7/18 anonim ***** válasza:

Hát, ha egy ló megráncibálja, akkor sem csak egy ujj leszakadás lesz belőle.

Nekünk a takaró tartóról a boksz oldaláról a ló berántott egy nagy marvédő szivacsot, amikor megtaláltuk, nem akartuk elhinni, hogy azt ló csinálta :"D Kb. úgy nézett ki, mintha 10 éhes oroszlán vetette volna rá magát... Ráadásul egy marvédő szivacsnak mekkora mérete van a kesztyűhöz képest.

2011. dec. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Biztos nem ló, vagy kutya volt. Egyaz, hogy a ló hogy tépné le a végét? Mivel fogja meg a másik végét, hogy megtartsa? Kutya is rágta volna inkább. Ha jól értem, azt feltételezed, hogy egy 14 éves csaj szedte szét. Te vagy a kérdező, akinek a lovardavezető lánya egy rosszindulatú kis boszorka? Lehet rá esély, de ne ess neki, legyél okosabb nála, kérdezd meg, hogy ő tette-e tönkre a kesztyűd, és ha igen, mi oka volt rá, és mire volt ez jó?
2011. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2011. dec. 10. 21:33
 10/18 A kérdező kommentje:
[link] jobbat nem tudok készíteni jelenleg
2011. dec. 10. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!