Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Akadémia Lovasiskola Budapesten?

Akadémia Lovasiskola Budapesten?

Figyelt kérdés
személyes tapasztalat, vélemény érdekel
2011. dec. 11. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
csak kaposváron van
2011. dec. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Kedves első, nem kell keverni: lovasakadémia Kaposváron van, Akadémia lovarda pedig Bp-en.

Valaha kis semmi lovardaként kezdték, egy rissz-rossz istálló, hordóból meg gumiabroncsból gyártott akadályok, szemét mindenütt. Aztán egy feltörekvő ifjú lovas dobta a barátnőjét és elcsábította a legjobb barátja barátnőjét, mert annak pénzes apukája volt, aki hajlandó volt sokat áldozni a lovardába.

Azóta a hely csillivilli, de tudást nem osztanak automatikusan a környezettel és pénzért sem lehet megvenni, legfeljebb a tanulást, de ez ott - legalábbis, amíg én előfordultam arrafelé - nem történt meg. Azóta elképzelhető, hogy akad ott jó lovas, de aki az egészet vezeti, az tudásban nem, csak arcban nagy. De mondom, ez évekkel ezelőtti tapasztalat, akkor voltam ott utóljára versenyen, azóta nem jártam arrafelé. Vélhetőleg nem olcsóak - nézd meg, lehet, hogy kap is valamit a pénzéért az ember, az a kérdés, ki oktat most.

2011. dec. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

A kérdező nem beszélt lovasakadémiáról. Tudni kéne olvasni.

Akadémia lovasiskoláról beszélt ami Bp.-n van.

Vélemény: Sok pénz a semmiért!

2011. dec. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Van/volt 1-2 jó oktató is néha, de többnyire nem értenek hozzá eléggé...
2011. dec. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Egy időben járogattam oda, de ugyanolyan tudással mentem be, mint ahogy aztán el is jöttem. Illetve még az agyamra is beszéltek néhány butaságot... Én nem ajánlom. :)
2011. dec. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 5 éve járok oda, de CSAK 1 oktatóhoz, aki viszont tényleg tapasztalt és versenyekre is jár. Ajánlom neked a VIP programot(bár nem tudom, hogy mennyi pénzt akartok kiadni erre), mert én ott tudtam csak rendesen megtanulni lovagolni. De én alapvetően szeretek idejárni. :3
2012. júl. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát azóta is változott a helyzet. Az oktatók többsége jó, de csak addig míg nem veszel VIP bérletet, mert ahogy elkötelezed magad, már le vagy ejtve.
2014. szept. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Már sokkal jobb az Akadémia mióta kérdezted.Színvonalas és jobbak a lovak is.
2015. szept. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó kommentjével értek egyet, már sokkal színvonalasabb, jó oktatók vannak és képzett lovak :)
2015. dec. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is már jó pár éve járok oda lovagolni és szerintem nagyon jó.

Tapasztalt, lovas végzettséggel rendelkező oktatók dolgoznak most csak ott. A lovak egészségesek és jól néznek ki. Odafigyelnek rájuk.

2018. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!