Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek megéri az árát?

Szerintetek megéri az árát?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 12. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon. Menj el, nézd meg, nyergeld, kantározd, ápold te, hogy tényleg minden olyan jó-e vele kapcs. Láttam már ezt a lovat én is itt, szerintem szépnek szép, írták, hogy a lába miatt olcsó.
2011. dec. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
61%
Naggyooooon!!!:) (szép is):))
2011. dec. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mozgását nézd meg, a képeken kicsit furcsán áll, de ez minden lónál előfordul. Jó lenne 1-2 jól beállított kép, de az ára korrektnek tűnik.
2011. dec. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mint írták hibás a lábállása. Azért amikor megnézném vinnék egy állatorvost is, hogy ő milyennek ítéli, mert ugye még nem nagyon ültek rajta, lehet komolyabb terhelésre romolhat. Amúgy szép kis ló, viszont még rengeteg a munka vele, szóval csak akkor vedd meg, ha nincsenek világmegváltó gondolataid vele, illetve ha van érzéked a belovagláshoz, mert nem nehéz elrontani.
2011. dec. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennek a lónak tragikus a hátulja, nem véletlenül írták oda már háromévesen, hogy hobbira alkalmas. Hároméves lónál ilyet csak akkor írnak, ha pontosan tudja a gazdája, mennyire gáz a ló. A felsővonala elég szép, de egy képzetlen, fiatal, lábhibás lóért ennyi pénzt kiadni őrültség.
2011. dec. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Most akkor elárulom a kérdést nem azért raktam fel mert meg szeretném venni, hanem mert el szeretném adni és nem tudom mennyit kérhetnék érte. Sajnos van ez a hibája, ám szeretnék korrekt lenni és inkább kiírom, nem úgy mint sokan mások akik sokszor zsákbamacskát árulnak. Most az edzőm lovagolja be, szerinte ez a hiba lovagolhatóságát nem befolyásolja, viszont mivel kezdő vagyok és versenyezni szeretnék majd nem tanácsolja hogy vele próbáljam meg. Hozzáteszem ért hozzá, vagy jó 40 éve lovagol ha nem több, military-zik. Azt meg hogy csak hobby-ra való azért írtam mert nem tudom hogy később mit lehetne belőle kihozni és szabadonugróban még nem próbáltuk ki a teljesítményét. Viszont díjlovaglásra a lábállás miatt semmiképp nem ajánlom, mert ez minimum szépséghiba. Azonban jármódjaiban nem észrevehető.

Na kicsit hosszasra sikerült, légyszi mondjatok véleményt, mennyiért tudnám minél előbb eladni mert szeretnék egy olyan lovat venni amin már most gyakorolhatok a versenyekre. Eddigi válaszokat köszönöm :)

2011. dec. 13. 11:38
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Korrekt vagy, ez tetszik! :-)

Sajnos nem merlek kecsegtetni, tél elején járunk, ilyenkor alapból esnek a lóárak, drága a takarmány, kevesen akarnak lovat venni. Nem hiszem, hogy könnyű lenne eladni, főleg így félig belovagoltan.

Ha tudsz várni tavaszig és addigra alapszinten, de szépen be lesz lovagolva a ló, már bátrabban kérheted érte akár azt az árat is, amit most kiírtál. A lovacska valóban szép, írtam is, hogy a felsővonala kifejezetten mutatós, rendszeres lovaglással tán az is kiderül, mennyire lesz probléma nála a lábállás. Ugróban szerintem kizárt, de általában egyik szakágban sem tudom elképzelni, viszont ha nyugodt és jól belovagolt, amúgy meg ugye mutatós, akkor lehet, hogy egy hobbilovas szívesen áldoz rá. Elsősorban könnyebb súlyú lovas alá kellene megpróbálni eladni, gyereknek vagy hölgynek, én aggódom kissé a lábán, de persze az is lehet, hogy az életben nem lesz gondja ebből, hobbihasználat mellett. Vélhetőleg napi 1-2 óra lovacskázás, könnyű terepek nem fognak problémát okozni.

2011. dec. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megint egyet kell értsek Gabka válaszaival,az a baj ,hogy ebbe a lóba nagyon sok munka kell még ,de viszont emiatt a probléma miatt komoly szinten nem éri meg foglalkozni vele ,de hoby lovasoknak nagyon "jól" el lehetne késöbb adni szerintem is.
2011. dec. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Úgy néz ki hogy megveszik, igaz csak 200-ért de még mindig jobban járok így mintha hónapokig fizetném még a bértartást és a belovaglást és utána meg drágábban eladnám. Ráadásul jó helyre kerül, aminek szintén nagyon örülök.

2011. dec. 13. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!