Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek ez a csizma megéri?

Szerintetek ez a csizma megéri?

Figyelt kérdés

[link]

Istálló takarításhoz, lóápoláshoz, futószározáshoz meg ilyen földi munkákhoz használnám, szóval nem lovagolnék benne.

Szerintetek megéri ennyi pénzért?

Van rendes lovaglócsizmám /bőr, gumi/ de abba fázik a lábam , akármilyen zoknit veszek fel.

Van milyet érdemes venni?


2011. dec. 13. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen szerintem megéri! :) Ahoz képest, hogy milyen bélelt és nem a legrosszabb márkából van, na meg az anyaga se kutya, ehhez képest 5.000 Ft-ot lazán kipengetnék érte. :))
2011. dec. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vegyél inkább gumicsizmát, az praktikusabb, még ganyézni is tudsz benne, én mindenképpen ezt ajánlom.
2011. dec. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló: Egyáltalán megnézted a linket?! A kérdező pontosan egy gumicsizmát tett be, téli, bélelt verzióban.


Kérdező: Ismerősömnek van ilyene, Ő nagyon szereti, szintén istálló körüli munkára.

2011. dec. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Második!!!!

Mit akarsz,hogy felfázzon?? A gumicsizma csak simán egy nagy nulla. Mezitláb is járkálhatnia ennyi erővel. De ez egy nagyon jó csizma, a hülyének is megérné! :))

2011. dec. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is megéri, nyugodt szívvel megveheted :)
2011. dec. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha napi rendszerességgel lovazol, akkor persze! (ha kéthetente látsz lovat, akkor szerintem nem igazán)

Egyébként én is szemeztem vele, nagyon jó melegnek tűnt, felpróbáltam.

2011. dec. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! :)

Hetente 3-4x , szünetekbe meg mindennap lovazok.

Akkor hétvégén be is szerzem szerintem. :)

2011. dec. 13. 20:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Én fel is próbáltam, szuperjó meleg, ebben nem fogsz fázni ;)
2011. dec. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!