Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Küllemileg mit gondoltok így...

Küllemileg mit gondoltok így képről róla?

Figyelt kérdés
úgy gondoltam személyesen is megnézem, és kipróbálom. Versenytapasztalatom nincs, de sok éve lovagolok és csődört is lovagoltam párszor. Külsőleg kép alapján mit gondoltok? Több szem többet lát.

2011. dec. 13. 22:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
majd el felejtettem a linket [link] Php? Page=hirdreszletek&hid=100245&lapszam=2&rendstr=felvdescs&fromfo=
2011. dec. 13. 22:57
 2/13 A kérdező kommentje:
2011. dec. 13. 22:58
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Huhh, a ló szép, képekről a mozgása, kinézete rendben van, de a lovas... Ilyen példás székülést ritkán látni. Ha vannak komolyabb versenyeredményei, akkor indokolt lehet az ára, de én nagyon-nagyon sokallom. Ha meg ennyiért árulnak egy lovat, és tényleg ér annyit, akkor csinálhatnának normális lovassal képeket. (illetve, biztos, hogy lenne már versenyfotó is, szóval valami nem oké itt...)
2011. dec. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok. Hétvégén megnézzük, az edzőm is jön, meg egy díjugrató ismerősöm is.
2011. dec. 13. 23:56
 5/13 anonim ***** válasza:

Meg nézni érdemes, de ha az a lovas többször is lovagolta....

Szóval maga a hirdetés elég pocsék, de a ló egész jónak tűnik

2011. dec. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A paci nem néz ki rosszul, a képek alapján durva küllemi hibáktól mentes, de ennél többet nem nagyon lehet így megállapítani róla. Mondjuk az ára szerintem brutális, szoktuk mondani lovas körökben, hogy " ennyiért már lovat is adnak". Ennek a pacinak lehet, hogy szép a mozgása (kép alapján nem ítélnék), lehet, hogy összességében szép kis paci, de sem extra származása, sem kiemelkedő képessége nincs (ha lenne, odaírták volna), versenyen meg vélhetőleg sohasem járt még. Ilyen árfekvésben már keresgélhetsz versenytapasztalattal bíró lovat is, ráadásul ezt érdemes lenne kiherélni (tenyésztésbe vétel kizárt), az még neked lesz egy jó nagy költség, szóval valószínűleg keményen alkudnék, ha ezt a pacit akarnám megvenni.

Az jó ötlet, hogy szakembert is viszel, így könnyebb lesz objektívnek maradni, mert tudom, az ember hajlamos beleszeretni a lóba, amikor élőben meglátja. :-)

Sok sikert!

2011. dec. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet rossz ló, de az ára rengeteg, egy 700 körül megérné, de millióért már sokkal jobb lovakat is találhatsz.
2011. dec. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

700 is rengeteg egy olyan lóért, akinek semmi extrája nincs!!! Hol éltek, hogy ilyen drága lovakban gondolkodtok? Milláért most hozott egy lovas jóbarátom Ausztriából nagyon extra származású háromévest, aki ráadásul 160-at úgy ugrott a szemünk láttára szabadonugróban, hogy csak néztünk. Följebb is simán rakhattuk volna neki, könnyedén és csont nélkül ugrik, csak hát még fiatal, nem akartuk nagyon húzni.

Milla körül itthon olyan lovak mennek, akik már bizonyítottak versenyen. Egy átlagos származású lovat, amelyiknek semmi kiemelkedő tulajdonsága nincs, nem szabad 500-nál többért venni. Hobbiló ha nagyon csúcs módon be van lovagolva, egészséges, nyugodt, jó fej, akkor mondjuk 350-ig, ennél egy százassal több, ha némi ugróképességet mutat, de ennyi.

2011. dec. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Semmi érdemleges hiba nem látszik mert nem olyanok a fényképek ,így jól néz ki de az ára szerintem is sok.
2011. dec. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szép, de nagyon drága. Szerintem nem versenyzett, hiszen akkor biztos lennének versenyfotók róla. Szerintem egy tipikus ló a képek alapján azok közül, akik a Pista bá' kocsiját húzzák a falu végén, ezért is nem értem az árát. Tényleg nagyon szép, de csak azért, mert mindenféle "híresebb" felmenőtől mentesen csupán szépre sikeredett, nem kerülhet ennyibe.
2011. dec. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!