Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti ilyen időbe, hogy lovagoltok?

Ti ilyen időbe, hogy lovagoltok?

Figyelt kérdés
Aki nem tudná, hogy itt milyen idő van, bár szerintem mindenhol most ilyen van az országba annak: Eső, sár...
2011. dec. 14. 13:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Válaszoltam a kérdésre is csak valószínű nem vagy képes felfogni de mindegy!
2011. dec. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Jézusom. -.- :DD Oké nyulbarát...segond!! :DDD
2011. dec. 15. 17:18
 23/28 A kérdező kommentje:
Olvasd el csak egyszer légyszíves hogy mit írtam a következő kommentbe és akkor látni fogod, hogy észre vettem hogy írtál. Csak egyszer kéne normálisan elolvasnod!!!
2011. dec. 15. 17:19
 24/28 anonim ***** válasza:
idézlek:Ez a kérdés nem a fedeles miatt lett felrakva hanem a szar idő miatt de mindegy" Igen ezzel tisztába vagyok de azt is leírtam az elején ,hogy aki igazán szeret lovagolni annak mindegy milyen idő van úgyis kimegy ere lyukadtam ki! Most akkor mit reklamáltál? Na mindegy részemről a téma lezárva. Megszoktam már ,hogy ez az oldal ilyen hulladék.D
2011. dec. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
-.- Mégis itt vagy. én meg válaszoltam hogy igen, engem se érdekel az idő. Még mindig nem olvastad el, de egyszer majdcsak összejön. ;)
2011. dec. 15. 18:28
 26/28 anonim ***** válasza:
Ne aggodj már nem leszek itt sokáig,már ráuntam a magadfajta hülyékre!Egy kezemen megtudom számolni,hogy hány szakértő ír itt,maga az oldal jó lenne csak ti elb@szátok azzal ,hogy unatkozás közben ide jártok kötekedni meg ugatni de a hozzáértésetek =0! (Tisztelet a kivételnek).
2011. dec. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom nyulbarát ki a hülye hogyha képes vagy felnőtt létedre lehülyézni valakit csak úgy látatlanba. Itt inkább te vagy az értetlen ebbe szituba és én nem értem min vagy kiakadva jelenleg is. Amúgy ha olyan érett lennél és én meg egy kis "hülye" lennék akkor nem állnál le "hülyékkel" veszekedni. Tudod nyulbarát ott kezdődik a felnőttség hogy nem állunk le "hülyékkel " veszekedni!!

És neked lehet hogy több élet tapasztalatod van de nem biztos hogy ettől okosabb vagy és te vagy itt az ész. Lehet hogy a lovak közt vagány vagy mert sokkal több ideje nyomod mint itt más de egyáltalán nem biztos hogy okosabb vagy más dolgokba. Szóval nyulbarát hagyjuk ezt okééé?? Mert nem hiszem hogy ezt most sikerült megnyerned....xD

2011. dec. 16. 15:05
 28/28 anonim ***** válasza:
Büszke lehetsz magadra ,idióta! Egy névtelen oldalon osztod az észt tényleg marha "bátor" dolog...... De nem baj ha te meg a hozzád hasonlók ettől érzik magukat felnőtnek akkor csináld/csináljátok,ezen az oldalon a legtöbb ember kis tizenéves szarcsimbók aztán ide járnak ugatni azoknak akik segíteni,kikapcsolódni jönnének ide, hát ez tényleg "fasza"!De hamár itt tartunk mostmár elárulom,hogy akit a legtöbbre tartottam ezen az oldalon az nem más mint "Gabka77" nevezetű felhasználó,az ő válaszaiból egyértelműen kivehető ,hogy ért a lovakhoz ! De az összes többi válaszoló (3-4 kivételével) nem ért semmit hozzá,csak idióta kölykök akik csak azért írogatnak itt(meg priváton is nagy a pofájuk) mert jól esik nekik ,hogy idegesítik a többieket (akinek nem inge ne vegye magára) ,konkrétan nem csak a mostani kérdésből ,vitából kiindulva tartom ezt az oldalt egy értelmetlen hülyeségnek, hanem azért mert boldog,boldogtalan játsza itt az agyát a semmire! A fent említettekből most nem magamat akarom kihozni okosnak vagy zseninek,szó sincs erről ,csak éppen elkéne gondolkozni azon ,hogy ennek az oldalnak a lovas részét komoly híres szakemberek nem látogatják ,ennek megvan az oka még pedig az itt jelenlevő emberek hozzáállása ,magatartása! Ezt érdemes lenne mindenkinek végig gondolnia mert gyanítom szívesebben számítana mindenki egy hozzáértő ember válaszára mint sem egy tizenéves találgató kölyök vagy valami kezdő lovas válaszára.Ismétlem akinek nem inge ne vegye magára de a legtöbb ember itt sajnos ilyen!
2011. dec. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!