Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek jól lovagol Muri...

Szerintetek jól lovagol Muri Enikő? Ha nem, akkor miért? (link)

Figyelt kérdés

[link]


2. pötty, 1. perctől.


2011. dec. 14. 16:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Így kell egyáltalán vágtázni? Nekem kicsit fura. Nem fáj ez a lónak (mármint a háta)?
2011. dec. 14. 16:28
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Katasztrófálisan.

-nem tudja hogy kell vezetni a lovat, meg etetni..., de ez a legkisebb gonja

-nem adnék lovat alá, max futószáron

-keze lába járkál, az ügetésre néha véletlenül ráérez, de a vágtát se kikönnyíteni nem tudja, se kiülni.


Ha így lovagolnék, biztos csak annyit engedtem volna hogy felvegyenek, hogy egy kis séta, esetleg az ügetésből úgy részek, hogy gyors bevágások, mert úgy kevesebb idő van észrevenni hogy milyen katasztrófa....Meg a végéből a megköszönős rész.


De ténylesz szörnyű, én a lovat sajnálom.

2011. dec. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha jól láttam feszítő zabla van a ló szájában és végig rángatja, a lábfeje pedig belecsúszott a kengyelbe. Én ennyit vettem észre.
2011. dec. 14. 16:33
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

igen, a lába becsúszott a kengyelbe, meg csúszkált előre hátra, a kezét rángatta, és pattogott.

Vágtánál vagy ülsz, és együtt mozogsz a hátával, vagy kiállod, de ez katasztrófa, szörnyű hogy ilyet leadnak TV-ben.

2011. dec. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak nekem nem jelenik meg a videó? :(
2011. dec. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Regisztrálni kell hozzá.
2011. dec. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
én a TV-ben láttam, és már akkor sem tudtam eldönteni hogy most mi a jóeget csinál ,üget vagy vágtázik? mert ugy pattogot mint a nemistudommi. pedig az állitólag vágtázás lett volna .Már amikor kikötötte a lovat ,akkor látni lehetett hogy sok köze a lovakhoz nincs.
2011. dec. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tölti be a vidit, de láttam a TV-be és nagyon pattogott a vágtája. A öbbire nem elmlékszem, de abból a pár másodpercből ez megmaradt.
2011. dec. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
50%
A lovaglás még elég jól ment neki, de az etetéssel nem boldogult.
2012. jan. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!