Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez a gumi mire való?

Ez a gumi mire való?

Figyelt kérdés

a simát ismerem,de ezt nem:


[link]


2011. dec. 14. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem maszírozza a száját vagy nem tudom. :D
2011. dec. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak tippem van mert még nem használtam ilyet de szerintem azért vannak a tüskék rajta ,mert így talán stabilabban tartja a zablát,nem mozog anyit. Másra nem tudok gondolni.
2011. dec. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ötletem sincs, vagyis van, de ez is csak egy tipp lenne. Hiába versenyzem, meg lovazok vagy ezer éve, mégis annyi új cuccot dobnak a piacra, hogy szinte lehetetlenség nyomon követni, hogy mi mire való, meg mennyire hasznos. Nem csak ez a gumi, hanem még pl. a segédszárak. Sehol a vége annak a sok segédszárnak, amit a lovasboltok árusítanak. Őszintén megvallva nem is foglalkozom velük, mert amire szükségem van (kikötőszár a futószárazáshoz, meg martingál tartalékban), az úgyis megvan. A többiről meg az a véleményem, hogy amikor kezdő vagy, akkor olyan, mint majom kezében a borotva, amikor meg már használhatod, akkor meg minek, hiszen úgysem kell.
2011. dec. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tüskékkel befelé fordítva nem pállik be a ló szája a gumi alatt.
2011. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De szerintetek nem böki a száját?
2011. dec. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!