Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez mén vagy kanca lehet és...

Ez mén vagy kanca lehet és milyen fajta? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
"Caballo Arabretón". Spanyolul a caballo lovat jelent. Lehet ez valamilyen hispano arab fajtájú ló? Mén vagy kanca lehet, vagy herélt?
2011. dec. 16. 04:16
 1/9 A kérdező kommentje:
2011. dec. 16. 04:25
 2/9 anonim ***** válasza:

'. lépés:

Keresel a lába között egy szerszámot ak épen. Van: akkor mén. Nincs? akkor kanca. Ennek nincs. Vondd le a következtetést.

2 lépés:

[link]

3. lépés: google fordító használata, ha nem vágnád a spanyolt. De elárulom, én egy szót nem beszélek sapnyolul, de sima angol tudással kikerestem a fajta nevét 1 perc alatt. Have fun!

2011. dec. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy kanca. Csikója is van. Nézd meg a facebookját!! :DDD

[link]

2011. dec. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is arra gondoltam, hogy kanca, a fejéből. De ez lehet, hogy csak az énabromságom, hogy a méneknek nagyonn, vagy keményebb, vagy nemtudom hogyan mondjam fejük van.
2011. dec. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fej alapján nem ítélünk. xD Ami a két láb között van az a döntő tényező :DD a méneknek kerekebb seggük van. Én meg erről, és sokkal tekintélyesebb a kiállásuk. :))
2011. dec. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké, értem, csak épp pont azt takarja el a rúd, amiből meglehetne állapítani a nemét. Szerintetek milyen fajta?
2011. dec. 16. 19:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Belinkeltem a facebookját, ott már látszik a csikója is. :DD
2011. dec. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Spanyol-breton fajtájú kanca. A leírásban benne van, le kell fordítani.
2011. dec. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt írják hogy ő az ideális fajta a hegyi a lovagláshoz.

De 50% arab vér is van benne. Most jöttem rá!

Arabretón: Két fajta kersztezéséből született név: Arab+Breton. Spanyol tenyésztésű arab lovak.

2011. dec. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!